کد خبر: ۲۳۱۵۹۵
تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۴
یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از ارجاع پرونده تعدادی از افرادی که زیرمیزی دریافت می‌کنند به اداره تعزیرات و همچنین ارائه گزارش به دارایی خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: سیامک مره‌صدق در خصوص آخرین اقدامات انجام شده برای مقابله با پدیده زیرمیزی اظهار کرد: خوشبختانه برخورد با این افراد آغاز شده و افراد مشمول به سازمان نظام پزشکی نیز احضار شدند.

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خاطرنشان کرد: همچنین به دلیل دریافت ارقام نجومی که دریافت می‌کنند تعدادی از این افراد به اداره دارایی گزارش مربوطه داده شده است تا حداقل از نظر مالیاتی با آن‌ها برخورد شود. پرونده تعدادی از این افراد نیز در حال حاضر به اداره تعزیرات فرستاده شده است.

مره‌صدق در ادامه گفت: نهایی شدن کار کمیته رسیدگی‌کننده به این موضوع ممکن است زمان زیادی به طول بیانجامد برای این که فرآیند مقطعی و ناگهانی نیست. بلکه فرآیندی ریشه‌دار است که سال‌هاست ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس همچنین گفت: به نظر می‌رسد روشی که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای مقابله با این سیستم در نظر گرفته روش قابل قبول و علمی است که مبارزه را از دانه درشت‌ها و از پایتخت شروع کرده است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین