کد خبر: ۲۳۲۰۹۹
تاریخ انتشار : ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۶
مرد شيشه‌اي که به دليل توهم همسرش را گروگانگير گرفته بود و قصد کشتن وي را داشت با تلاش سرکلانتر چهارم پليس پايتخت بدون هيچگونه درگيري دستگير شد.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: به گزارش ابتکار، ساعت 08:30 روز گذشته حسب اعلام مرکز پيام مبني بر يک فقره گروگانگيري در آدرس بزرگراه رسالت، فروشگاه صنايع دستي بلافاصله واحد گشت 110 در محل حاضر و ضمن تاييد گروگانگيري با سلاح گرم و با عنايت به حساسيت موضوع بلافاصله سرگرد حسن نورآبادي رئيس کلانتري 147گلبرگ به همراه معاونين در محل حاضر و ابتداي ‏امر در خصوص پاکسازي و متفرق نمودن افراد غير مسئول از موقعيت اقدام کردند.

با توجه به اينکه فرد گروگانگير ميز بزرگي را جلوي درب ‏ورودي قرار داده بود تا افراد به راحتي نتوانند وارد مغازه شوند رئيس کلانتري جلوي درب با فرد ‏گروگانگير که خود را”ناصر” معرفي نمود با آرامش و خونسردي شروع به صحبت و ‏آرام نمودن نامبرده نمود.

کلانتر گلبرگ ابتدا حدود نيم ساعت به حرفهاي وي گوش داده که مرد گروگانگير ‏علت اين عمل را اختلاف خانوادگي و بحث رابطه نامشروع خانم خود با فردي از ‏همکارانش اعلام نمود.

به دنبال اين موضوع و به دليل در خطر بودن جان زن جوان سريعا سرکلانتر چهارم پليس پايتخت سرهنگ علي احمد نادري در محل حاضر و پس از چند دقيقه مذاکره با مرد گروگانگير توانست وي
را بدون هيچگونه درگيري خلع سلاح کرده، بازداشت نمايد.

ماموران پس از ضبط اسلحه شاه کش و چاقو گروگانگير هر دو تن را به کلانتري برده و مرد گروگانگير در بازجويي‌هاي اوليه خود گفت: مدت 2 ماه است که با همسرم اختلاف و وي از ورود من به منزل ‏جلوگيري مي‌کند و هم اکنون من در منزل پدري خودم زندگي مي‌کنم و از زماني که کليه اموال خودم را به ‏نام وي زدم سر ناسازگاري برداشته و احساس مي‌کنم با فردي ارتباط دارد به همين منظور اسلحه اي تهيه و قصد انتقام و برگرداندن اموالم را داشتم.

در ادامه از همسر متهم بازجويي شد که وي اظهار داشت: شوهرم اعتياد به شيشه و ‏ترياک دارد و امروز زماني که من براي خريد به آن مکان آمده بودم، وارد مغازه شده و اسلحه و چاقويي را به سمت من گرفت و شروع به فرياد ‏زدن نمود که اگر کسي در اين موقعيت جمع شود ‏من را مي‌کشد و مداوم مرا تهديد مي‌کرد که با حضور پليس نجات پيدا کردم.

همچنين زن جوان گفت: بنده از شوهرم چندين بار شکايت کرده ام ‏و پرونده‌هاي آن در کلانتري 128 تهران نو مفتوح مي‌باشد.

سرهنگ علي احمد نادري درباره اين خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: متهم پس از تکميل پرونده به مراجع قضايي فرستاده مي‌شود.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین