کد خبر: ۲۳۴۱۵۵
تاریخ انتشار : ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۹
مدیرکل نشر ریالی بانک مرکزی تأکید کرد: توزیع اسکناس نو در تهران از فردا از طریق شعب منتخب بانک‌ها آغاز می‌شود.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: اسکناس نو به اندازه کافی توسط بانک مرکزی تهیه و در اختیار شعب منتخب بانک‌ها قرار داده می‌شود و مردم نگران توزیع اسکناس نو نباشند.

غياثوند مدیرکل نشر ریالی بانک مرکزی گفت: با توجه به بحث تأمین اسکناس نو برای روزهای پایانی سال اقدامات لازم در این رابطه توسط بانک مرکزی به مرحله اجرا گذاشته شده و این بانک هیچ مشکلی برای تأمین اسکناس نو ندارد.

وی تصریح  کرد:‌ بازرسانان بانک مرکزی همواره در حال بازرسی از شعب منتخب بانک‌ها به منظور تأمین اسکناس نو مورد نیاز مردم هستند.

غياثوند ادامه داد: مردم در صورت مشاهده تخلف می‌توانند مراتب را به روابط عمومی بانک مرکزی گزارش داده تا در اسرع وقت بازرسان بانک مرکزی با مراجعه به شعبه مربوطه اقدامات لازم را به منظور رسیدگی به نحوه تأمین اسکناس نو مورد نیاز مردم به مرحله اجرا بگذارند.

وی در رابطه با این موضوع که آیا سقفی برای پرداخت اسکناس نو به مردم از سوی بانک مرکزی در نظر گرفته شده است یا خیر گفت: در این رابطه سقفی در نظر گرفته نشده اما از مردم می‌خواهیم که مراعات سایر هموطنان خود را برای دریافت اسکناس نو از طریق شعب منتخب بانک‌ها مدنظر قرار دهند تا در روزهای پایانی سال شاهد دریافت حجم بالای اسکناس نو توسط تعدادی معدود از شعب منتخب بانک‌ها نباشیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی در پایان تأکید کرد: توزیع اسکناس نو در تهران از فردا از طریق شعب منتخب بانک‌ها آغاز می‌شود.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین