کد خبر: ۲۳۴۹۵۸
تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۱
روز حادثه زودتر از همیشه به خانه آمد و در حال گفت وگو بودیم که مشاجره کردیم و شوهرم که منتظر فرصت بود، به من حمله کرد و مرا کتک زد. بعد با ریختن بنزین خانه را آتش زد تا مرا زنده زنده بسوزاند.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: زن جوان وقتی در یک قدمی مرگ قرار داشت، پیش از مرگ شوهرش را به عنوان عامل حادثه آتش‌سوزی خانه‌اش معرفی کرد.

به گزارش جام جم، چند روز پیش مردی در تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 از حادثه آتش سوزی در یکی از محله های شهرستان شهریار خبر داد.

ماموران انتظامی همراه آتش نشان ها با اعزام به محل آتش را خاموش و با ورود به خانه زن و مردی را مشاهده کردند که هردو مصدوم شده اند.

با انتقال مصدومان به بیمارستان، پزشکان مرد مصدوم را نجات دادند و تلاش ها برای نجات زن جوان ادامه یافت.

ماموران با اطلاع از زنده ماندن این مرد به بیمارستان اعزام شدند و به تحقیق از وی پرداختند.

وی گفت: شوهر زن مصدوم است و روز حادثه وقتی به خانه بازگشته متوجه آتش سوزی و مصدوم شدن همسرش شده و هنگامی که سعی در خاموش کردن آتش و نجات همسرش را داشته خود نیز صدمه دیده است.

در حالی که تحقیقات ادامه داشت ماموران اطلاع یافتند، زن مصدوم به هوش آمده اما بسختی حرف می زند.

ماموران با حضور در بیمارستان به تحقیق از او پرداختند که وی گفت، با شوهرم اختلاف داشتم و او مرا اذیت می کرد. روز حادثه زودتر از همیشه به خانه آمد و در حال گفت وگو بودیم که مشاجره کردیم و شوهرم که منتظر فرصت بود، به من حمله کرد و مرا کتک زد. بعد با ریختن بنزین خانه را آتش زد تا مرا زنده زنده بسوزاند.

زن مصدوم ادامه داد: پس از آتش سوزی، شوهرم قصد داشت از محل حادثه فرار کند که خود نیز در میان شعله های آتش گرفتار شد و آسیب دید.

در پی این اظهارات و تحقیقات میدانی در محل، کارشناسان عنوان کردند این آتش سوزی، عمدی بوده است.

با تشکیل پرونده و به دستور بازپرس برجسته، رییس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شهریار، شوهر این زن به اتهام سوء قصد به جان همسرش بازداشت و به پلیس آگاهی منتقل شد.

متهم در تحقیقات همچنان ادعا می کرد نقشی در آتش سوزی نداشته و همسرش دروغ می گوید و با این اقدام قصد خودکشی داشته است.

در حالی که تحقیقات ادامه داشت مسئولان بیمارستان به پلیس اطلاع دادند زن مصدوم به دلیل شدت سوختگی و عفونت ناشی از آن فوت کرده است.

با اطلاع از مرگ این زن، جسد او به پزشکی قانونی منتقل شد و بازپرس پرونده با دستور ادامه تحقیقات از شوهر مقتول، حکم بازداشت وی را صادر کرد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین