کد خبر: ۲۳۸۵۹۵
تاریخ انتشار : ۱۹ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۲
پژمان فر ادامه داد: این خبرنگار رسانه خود را معرفی نکرد و بلافاصله سوالش را مطرح کرد و من هم که معمولا سعی می کنم به سوالات خبرنگاران پاسخ دهم با او مصاحبه کردم و فرصت اینکه از او بپرسم که از کجا تماس گرفته نشد.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه اگر خبرنگار شبکه من و تو رسانه خود را معرفی می کرد قطعا با او مصاحبه نمی کردم گفت که این خیلی طبیعی است که بنده با چنین شبکه‌ای که هزینه خود را از دولت انگلیس تامین می‌کند مصاحبه نمی کنم.

به گزارش فارس، نصرالله پژمان‌فر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس درباره مصاحبه پخش شده وی از شبکه من و تو توضیحاتی را ارائه داد.

روز گذشته خبرنگار شبکه من و تو گفت وگویی را با پژمان فر درباره دیدار وزیر ارشاد با خاتمی انجام داده بود که از این شبکه پخش شد.

وی در این باره گفت: چند روز پیش شخصی به من زنگ زد و گفت خبرنگار است و دباره دیدار آقای جنتی با خاتمی سوالی پرسید.

پژمان فر ادامه داد: این خبرنگار رسانه خود را معرفی نکرد و بلافاصله سوالش را مطرح کرد و من هم که معمولا سعی می کنم به سوالات خبرنگاران پاسخ دهم با او مصاحبه کردم و فرصت اینکه از او بپرسم که از کجا تماس گرفته نشد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: شگرد برخی از این رسانه ها این است که خبرنگار آنها رسانه خود را معرفی نمی کند و بعد مصاحبه خود را انجام می دهد و به این شکل برای خود کسب وجهه می کنند. در صورتیکه این رسانه ها که مدعی کار حرفه ای هستند یکی از موارد ابتدایی حرفه ای گری کار بردن نام رسانه توسط خبرنگار است.

وی با بیان اینکه قول های قوی درباره بهایی بودن مسئولان این شبکه وجود دارد گفت: طبیعی و واضح است که بنده با چنین شبکه‌ای که چنین گرایشی دارد و هزینه خود را از دولت انگلیس تامین می کند و طبعا دغدغه منافع این کشور را هم دارد ولو اینکه زبانش و افرادش از ایران باشند مصاحبه نمی کنم.

پژمان فر ادامه داد: مسایل داخلی ایران، مسایل داخلی خودمان است ولو اینکه درباره فتنه گران باشد و طبعا این مسایل به یک شبکه ای که منافع کشور خارجی را در نظر دارد و از آنجا تامین مالی می شود مربوط نمی شود.

وی در پاسخ به این سوال که چرا وی نام رسانه را از خبرنگار نپرسیده گفت: مشغولیت نمایندگان و مسئولین زیاد است و گاهی ممکن است سهوا این موارد رخ دهد ولی اینکه یک رسانه بداند که بنده با آنها مصاحبه نمی کنم و عمدا نام رسانه خود را به این دلیل ذکر نکند نشان از شیطنت آنها می دهد.

وی گفت: با این حال همه ما باید در این موارد دقت بیشتری به خرج دهیم و تنها به عنوان خبرنگار بودن افراد بسنده نکنیم چراکه رسانه های بیگانه با استفاده از این فرصت ها برای خود کسب وجهه می کنند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین