کد خبر: ۲۵۴۴۱۰
تاریخ انتشار : ۰۵ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۸
پرونده روزنامه قانون به اتهام نشر مطالب خلاف عفت عمومی و نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی مورد بررسی قرار گرفت که بر اساس آن هیئت منصفه دادگاه، آن را مجرم شناخت و ضمناً به اتفاق آراء متهم مستحق تخفیف دانسته نشد.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: دبیر هیأت منصفه دادگاه مطبوعات گفت: در جلسه امروز دادگاه مطبوعات پرونده روزنامه قانون بررسی شد که بر اساس آرای اعضای هیأت منصفه دادگاه مطبوعات مدیرمسئول این روزنامه مجرم شناخته شد.

علی اکبر کسائیان در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه در جلسه امروز دادگاه مطبوعات پرونده‌های خبرگزاری فارس و روزنامه قانون و نشریه ایران ورزشی  مورد رسیدگی قرار گرفت اظهار داشت: این جلسه با حضور اعضای هیأت منصفه دادگاه مطبوعات و در شعبه 76 دادگاه کیفری و با مدیریت قاضی مدیرخراسانی برگزار شد.

دبیر هیأت منصفه دادگاه مطبوعات افزود: پرونده روزنامه قانون به اتهام نشر مطالب خلاف عفت عمومی و نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی مورد بررسی قرار گرفت که بر اساس آن هیئت منصفه دادگاه، آن را مجرم شناخت و ضمناً به اتفاق آراء متهم مستحق تخفیف دانسته نشد.

وی ادامه داد: پرونده خبرگزاری فارس نیز به اتهام افترا و نشر اکاذیب به اتفاق آراء و به اتهام تخلف از مصوبات شورای عالی امنیت ملی با اکثریت آراء مجرم شناخته نشد.

کسائیان خاطرنشان کرد: نشریه ایران ورزشی نیز به اتهام نشر اکاذیب مجرم شناخته نشد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x