کد خبر: ۲۵۷۹۱۷
تاریخ انتشار : ۳۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۱
مدیرکل کوی دانشگاه تهران به بدهی چند ساله کوی دانشگاه در پرداخت قبض‌های آب و برق به مبلغ بالای این بدهی اشاره کرد و گفت: شاید باورتان نشود که کوی دانشگاه بالغ بر2 میلیارد تومان به خاطر قبض‌های آب و برق که از چند سال گذشته پرداخت نشده بدهکاراست. هر چند توانسته‌ایم که مشکلات بدهی ساختمان‌های داخل سطح شهر را حل کنیم.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: موسی عنبری در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه مرحله آماده سازی کوی دانشگاه تهران طبق روال گذشته ادامه دارد، گفت: کار تعمیر ساختمان‌ها و سلف کوی پایان یافته و تا اول شهریورماه آماده می‌شود و اکنون برطرف کردن بعضی نواقص درحال انجام است.

وی با بیان اینکه مدیریت کوی با مشکل تامین هزینه همراه است، افزود: معمولا دانشجویان به این مسائل توجه ندارند و از ما انتظار دارند تا کار را انجام دهیم و مشکلات را حل کنیم که این امر ما را درشرایط بدهکاری قرار داده است. البته به هر حال هزینه‌های تعمیرات را از بخش‌های مختلف چون صندوق رفاه یا درآمدهای خاص کوی داتنشگاه فراهم می‌کنیم.

عنبری به بدهی چند ساله کوی دانشگاه در پرداخت قبض‌های آب و برق به مبلغ بالای این بدهی اشاره کرد و گفت: شاید باورتان نشود که کوی دانشگاه بالغ بر2 میلیارد تومان به خاطر قبض‌های آب و برق که از چند سال گذشته پرداخت نشده بدهکاراست. هر چند توانسته‌ایم که مشکلات بدهی ساختمان‌های داخل سطح شهر را حل کنیم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا این عدم پرداخت بدهی باعث قطعی آب و برق در کوی نشده است، تصریح کرد: اداره‌های مربوطه اقدام به قطعی برق یا آب نکرده‌اند و این ملاحظه را نسبت به ما داشته‌اند؛ اما برای همکاری‌های جدید دیگر کمکی به ما نمی‌کنند و حرفشان این است که تا بدهی گذشته را حل نکنیم، همکاری جدیدی صورت نمی گیرد و این در حالی است که ما نیاز به اجرای چند طرح جدید در حوزه برق در کوی داریم.

مدیرکل کوی دانشگاه تهران با گلایه به وعده‌هایی که برای پرداخت بدهی کوی داده شده است، افزود: این قول را به ما دادند که بدهی کوی دانشگاه پرداخت شود، اما فقط در حد جلسه بود.

عنبری در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه امسال تابستان در کوی دانشگاه به دانشجویان غذا داده می شود، گفت: قرار شده است تا یک ماه به دانشحویان غذا داده شود، این در حالیست که تا چهارسال قبل تنها در ایام ماه مبارک رمضان وعده غذایی به دانشجویان کوی داده می‌شد، اما با توجه به اینکه دانشجویان مقطع ارشد و دکتری در ایام تابستان به خاطر کارهای پژوهشی در کوی حاضرند، امسال درخواست دانشجویان توسط معاونت دانشجویی پذیرفته و قرار شد که مواد غذایی در اختیار کوی قرار گیرد.

وی در مورد رضایت دانشجویان از تک وعده غذایی که در تابستان ارائه می شود، اظهارکرد: دانشجویان اول از همه از اینکه غذا داده می شود راضی هستند و از کیفیت غذاها اعلام رضایت کرده‌اند. البته ما حداقل‌های کیفیت غذا که متناسب با استانداردهای تغذیه است را رعایت می‌کنیم.

مدیرکل کوی دانشگاه تهران با بیان اینکه برخی از انتقادهای وارد شده توسط دانشجویان در زمینه کیفیت غذا قابل قبول نیست، افزود: عمده نقدها برای این است که دسر همراه غذا را بیشتر کنیم که البته قادر به تامین هزینه آن نیستم.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x