کد خبر: ۲۵۸۹۲۹
تاریخ انتشار : ۰۶ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۳
همه از هم تشکر کردند
عوامل «شاهگوش» در جشنی که شامگاه چهارشنبه (پنجم شهریورماه) برگزار شد، با سریال میرباقری خداحافظی کردند و به «ابله» کمال تبریزی سلام کردند.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: جشن اختتامیه‌ی سریال «شاهگوش» داوود میرباقری و افتتاحیه‌ی سریال «ابله» به کارگردانی کمال تبریزی با حضور چهره‌هایی از اهالی هنر در هتل پارسیان آزادی برگزار و در آن از عوامل سریال «شاهگوش» تقدیر شد.

حسن فتحی، عبدالحسین مختاباد، اسماعیل عفیفه، رضا یزدانی، شبنم مقدمی، مرجانه گلچین، حامد میرباقری، بهنام تشکر، محسن تنابنده، عبدالله اسکندری، ستاره اسکندری، حمید گودرزی، الهام پاوه‌نژاد، احمد مهران‌فر، مهران احمدی، امین زندگانی، الیکا عبدالرزاقی، رضا رفیع، هومن جاوید (خواننده)، علیرضا جعفری، حسین سلیمانی و ... از جمله چهره‌هایی بودند که در اختتامیه‌ی «شاهگوش» حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم، از داوود میرباقری - کارگردان «شاهگوش» - دعوت شد که تا با سریالش خداحافظی کند.

خوشحالم که زحمت یک سال ما قبول شد

این کارگردان در ابتدا، به طنز گفت: خوشحالم از این‌که حاصل یک سال زحمت مستمر من و دوستان‌مان در «شاهگوش» قبول و باعث شد فضای خوبی در شبکه‌ی نمایش خانگی داشته باشیم. نمایش خانگی، شبکه‌ی مهمی است و در واقع، شبکه‌ای است که تقریبا بدون واسطه با مردم ارتباط می‌گیرد و تا به حال هم خوشبختانه ارتباط خوبی برقرار کرده است.

میرباقری اظهار کرد: ما بنا به نیاز مردم برای‌شان برنامه تدارک می‌بینیم، اما به هر حال، یک واسطه‌هایی هم وجود دارند که ما با آن‌ها همکاری می‌کنیم. شبکه‌ی نمایش خانگی، یک شبکه‌ی مهم و ویژه‌ای است. امیدوارم فضایی که در حال حاضر برای این شبکه به‌وجود آمده است، ادامه داشته باشد. همچنین موفقیت‌های بعدی مانند «شاهگوش» در این شبکه استمرار داشته باشد.

کارگردان «شاهگوش» همچنین به کمال تبریزی به‌خاطر ورودش به شبکه‌ی نمایش خانگی تبریک گفت و افزود: امیدوارم در آینده، فعالیت‌های او در این شبکه، پویاتر و بهتر شود.

میرباقری همچنین توضیح داد: مجموعه‌ی «شاهگوش» اولین تجربه‌ام در شبکه‌ی نمایش خانگی بود، جا دارد بگویم که ما بیشتر از 50 درصد توان‌مان را نتوانستیم در «شاهگوش» عرضه کنیم؛ اما امیدوارم آقای تبریزی با برداشتن قدم اول، در قدم دومش موثرتر و منسجم‌تر باشد. همچنین امیدوارم در حرکت‌های بعدی، اگر عمری بود، در این شبکه، کاری را شروع کنم که بتوانم موثرتر واقع شوم.

تشکر میرباقری از مردم

این کارگردان در پایان، از استقبال مردم از سریال‌ «شاهگوش» تشکر کرد و گفت: از همه‌ی مردم به‌خاطر امیدی که به ما دادند، تشکر فراوان می‌کنم و امیدوارم این حمایت‌ها از سوی مردم استمرار داشته باشد. ضمن این‌که این مسیر را از این پس قرار است آقای تبریزی ادامه دهد. بنابراین امیدوارم این مسیر به‌گونه‌ای باشد که استقبال‌ مردم همچنان ادامه داشته باشد و کمبودهای ما را ببخشند.

کمال تبریزی نیز در این مراسم، اظهار کرد: جذب بیشتر مخاطبان، تلاش اصلی ماست، ما هر کاری که می‌کنیم به‌خاطر مردم است. از همه‌ی کسانی که از شبکه‌ی نمایش خانگی پشتیبانی می‌کنند، تشکر می‌کنم. تلاش می‌کنیم، اعتمادی را که مردم به این مجموعه داشتند، حفظ کنیم. امیدوارم کارهای خوبی برای این شبکه ارائه دهیم.

به گزارش ایسنا، بخشی از این مراسم به تقدیر از عوامل سریال «شاهگوش» اختصاص داشت.

داوود میرباقری (کارگردان)، عبدالله اسکندری (طراح گریم)، محمد امامی و مهران برومند (تهیه‌کننده)، رضا یزدانی (خواننده تیتراژ)، محسن تنابنده، احمد مهران‌فر، مرجانه گلچین، هادی کاظمی، الهام پاوه‌نژاد، امین زندگانی، حسین سلیمانی، حامد میرباقری، محسن سلیمانی، علیرضا جعفری، شبنم فرشادجو، سحر افتاده (بازیگران)، سهیل نوروزی (تصویربردار)، رشید دانشمند (صدابردار)، مجید علی اسلام (طراح صحنه)، فردین خلعتبری (آهنگساز) از جمله کسانی بودند که در جشن اختتامیه سریال «شاهگوش» از آن‌ها تقدیر شد. همچنین در بخش ویژه‌ای از این مراسم، از کمال تبریزی - کارگردان سریال «ابله» - تقدیر شد.

در اختتامیه‌ی سریال داوود میرباقری و آغاز سریال تبریزی، عبدالله اسکندری (طراح گریم سریال «شاهگوش») از داوود میرباقری تشکر و به کمال تبریزی برای ورودش به شبکه‌ی نمایش خانگی تبریک گفت و اظهار کرد: خوشحالم که آقای میرباقری به این حیطه وارد شد، تا بتوانیم برنامه‌هایی داشته باشیم که مردم آن‌ها را دوست داشته باشند و حاضر شوند به‌ خاطرشان پول بدهند.

دستان عبدالله اسکندری را می‌بوسم

محسن تنابنده - بازیگر اصلی «شاهگوش» - نیز گفت: جا دارد دستان آقای اسکندری را به‌عنوان طراح گریم، با کار خوبی که در گریم «شاهگوش» ارائه داد، ببوسم. همچنین به آقای تبریزی تبریک می‌گویم و امیدوارم کارهای ویژه و خوبی برای شبکه‌ی نمایش خانگی ارائه دهد.

براساس این گزارش، احمد مهران‌فر - از دیگر بازیگران اصلی سریال «شاهگوش» - در این مراسم اظهار کرد: به جهت این‌که آقای میرباقری من را قابل دانست و به «شاهگوش» دعوت شدم، تشکر می‌کنم.

او ادامه داد: در سریال «شاهگوش» که نقش یک سرباز را داشتم، قطعه‌ای را می‌خواندم و همیشه خیلی دوست داشتم آقای ناصر وحدتی (خواننده) را از نزدیک ببینم و از او تشکر کنم.

مرجانه گلچین هم که در سریال «شاهگوش» نقش همسر اکبر عبدی را ایفا می‌کرد، با بیان این‌که در این مجموعه خیلی چیزها از داوود میرباقری یاد گرفتم، بیان کرد: در سریال «شاهگوش» لحظه‌های خوبی برای من ثبت شد.

به گزارش ایسنا، الهام پاوه‌نژاد - بازیگر «شاهگوش» - نیز در ادامه‌ی این مراسم اظهار کرد: باعث افتخارم بود که مورد اعتماد میرباقری قرار بگیرم و از همه‌ی زحمات ایشان در «شاهگوش» تشکر می‌کنم.

در این مراسم، امین زندگانی که به‌عنوان بازیگر مهمان در سریال «شاهگوش» حضور داشت، در سخنانی کوتاه گفت: امیدوارم همه‌ی شما خوب، درجه‌ی یک و ممتاز باشید. از آقای میرباقری تشکر می‌کنم به‌دلیل این‌که از سریال «معصومیت از دست رفته» به بعد، به من اعتماد کرد و «شاهگوش» چهارمین تجربه‌ام با ایشان بود.

خاطرات سرباز «شاهگوش» از ورودش به دنیای بازیگری

حسین سلیمانی هم از دیگر بازیگران سریال «شاهگوش» بود که در این مراسم گفت: حدود 18 - 17 سال پیش، اگر یک بزرگی نبود، در کوچه‌پس‌کوچه‌های مولوی قطعا اتفاق خوبی برایم نمی‌افتاد؛ ولی با بزرگواری یک عزیز، مسیر زندگی‌ام تغییر کرد. من در همین‌جا دستان آقای کمال تبریزی را می‌بوسم و این همه سال فقط به عشق آقای تبریزی کار کردم و دوست دارم، در چشم آقای تبریزی همان حسینی باشم که به من اعتماد کرد.

این بازیگر درباره‌ی حضورش در «شاهگوش» میرباقری توضیح داد: پیش از این‌که این کار را شروع کنم، همیشه دعا می‌کردم و حتی نذر کردم که بتوانم با آقای میرباقری کار کنم. ایشان برای من خیلی زحمت کشید.

حاشیه‌ها

اجرای جشن اختتامیه‌ی سریال «شاهگوش» برعهده‌ی رضا رفیع - مجری برنامه‌ی «قندپهلو» - بود؛ اما به‌دلیل تأخیری که او داشت، اجرای این برنامه به علی اوجی سپرده شد. رفیع نیز در بخش‌هایی از مراسم، با خواندن شعر و بیان جملات طنزآمیز با مجری همراهی می‌کرد. اوجی نیز گفت که در واقع، او مجری نیست و کار اصلی‌اش تهیه‌کنندگی موسیقی است.

اختتامیه‌ی «شاهگوش» و افتتاحیه‌ی «ابله» قرار بود ساعت 19 آغاز شود، اما با 45 دقیقه تأخیر برگزار شد. بخشی از این مراسم به پخش کلیپ‌هایی از سریال «شاهگوش» شامل پشت صحنه و گریم این مجموعه گذشت.

علیرضا آشوری در بخشی از این مراسم به معرفی سریال «ابله» پرداخت و از بازخوردهای سریال «شاهگوش» گفت.

هومن جاوید در بخشی از مراسم، قطعه‌ی «مزرعه‌های قهوه» ساخته‌ی بابک زرین را اجرا کرد.

مجری برنامه (علی اوجی) چندبار تولد امین زندگانی را به او تبریک گفت و از حاضران خواست تا در این روز، او را تشویق کنند.

در بخشی از مراسم، مجری برنامه از دکتر احسانی - معاون اداره‌ی نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی - خواست تا سخن بگوید که او زمان خود را به هنرمندان داد. مجری نیز از او به‌عنوان «مدیر خجالتی» نام برد.

بخشی از حاشیه‌های مراسم به شوخی‌های رضا رفیع - مجری «قندپهلو» - اختصاص داشت؛ او اشعار طنزی را درباره‌ی هنرمندان خواند. همچنین با علی جنتی - وزیر ارشاد - و عبدالحسین مختاباد - خواننده و عضو شورای شهر - شوخی کرد. او به حجاب زنان و مد شدن شلوارهای کوتاه نیز اشاره کرد و شعر طنزی را در این‌باره خواند.

در بخشی از این مراسم، ناصر وحدتی (خواننده) قطعه‌ای از شعرهای خودش را بدون ساز برای حضار خواند.

از طناز طباطبایی، هانیه توسلی و فرهاد اصلانی نام برده شد، آن‌ها در این مراسم حضور نداشتند.

محمود گلزاری - معاون وزیر ورزش و جوانان - نیز در این جشن حضور داشت.

در پایان مراسم از شبکه‌ی مجازی «چهره‌ها و مردم» رونمایی و اعلام شد که این سایت قرار است به معرفی کارهای هنرمندان بپردازد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین