کد خبر: ۲۶۰۱۲۰
تاریخ انتشار : ۱۳ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۷
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده پنجشنبه در جمع خبرنگاران در گناباد گفت: موضوع سالم سازی محیط کار برای زنان در فهرست برنامه های دولت تدبیر و امید است.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: ˈشهیندخت مولاوردیˈ که در حاشیه کنفرانس مددکاری اجتماعی ایران صحبت می کرد، افزود: در سالم سازی محیط کار برای زنان هیچ کسی تردید ندارد فقط اختلاف بر سر روش هاست که باید بهترین روش کارشناسی شده را برای تحقق این امر مهم به کار برد. 

وی درزمینه مشارکت زنان در حوزه های اجتماعی نیز گفت: امروز دختران و زنان ما قابلیت های علمی و اجتماعی خود را به ثبت رسانده اند لذا دولت برای اشتغال و مشارکت آنان برنامه های متنوعی دارد. 

معاون رییس جمهوری افزود: در حوزه معاونت زنان نهادریاست جمهوری برنامه های متنوعی در مورد خانواده و اشتغال زنان اجرا شده است. 

وی ادامه داد: دختران ایران در زمینه تحصیلات عالی به توانمندی های بسیار خوبی دست یافته اند لذا بی توجهی به این سرمایه اجتماعی دور از عقلانیت است. 

مولاوردی گفت: معاونت امو زنان ریاست جمهوری وظیفه ستادی بر عهده دارد و دستگاههای دیگر وظایف اجرایی در مورد زنان را عهده دار هستند. 

وی درباره تعارض مسوولیت های خانوادگی زنان و مشارکت اجتماعی و اشتغال آنها نیز گفت: بنای دولت یازدهم بر این است که بین مسولیت های اجتماعی و خانودگی زنان توازنی صورت گیرد و این امر نیاز به برنامه ریزی اساسی دارد. 

به گزارش ایرنا، سومین همایش مددکاری اجتماعی ایران که از دیروز در گناباد شروع شده امروز نیز جریان دارد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین