کد خبر: ۲۶۲۶۳۲
تاریخ انتشار : ۳۰ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۴
مسعود کرباسیان رئیس کل گمرک ایران به عنوان نامزد دولت، نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران شد.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: مسعود کرباسیان که از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان یکی از نمایندگان بخش دولتی به اتاق بازرگانی تهران معرفی شده، در انتخابات نایب رئیسی اتاق بازرگانی ایران با اکثریت آرا به مدت 7 ماه انتخاب شد.

رئیس کل گمرک ایران که با نمایندگان بخش خصوصی اتاق بازرگانی چمن‌آرا و معلم در رقابت بود توانست با 169 رأی در برابر 115 رأی کرسی نایب رئیسی را تصاحب کند.

به گزارش تسنیم، کرباسیان زمانی سمت معاونت وزارت صنایع سنگین را برعهده داشت. وی پس از آن در وزارت بازرگانی با وهاجی و آل اسحاق به عنوان معاونت بازرگانی خارجی همکاری داشت. در ابتدای وزارت نفت زنگنه، معاونت او را در دست گرفت اما پس از مدتی به وزارت بازرگانی برگشت تا معاونت داخلی شریعتمداری را بر عهده گیرد. کرباسیان در دولت دوم اصلاحات به گمرک رفت و اداره این سازمان را بر عهده گرفت. او بعد از روی کار آمدن دولت های نهم و دهم طی هشت سال معاون شهردار تهران، رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشاور رئیس اتاق بازرگانی تهران بود. وی در شهریور 92 با حکم وزیر اقتصاد به گمرک بازگشت و رئیس کل گمرک ایران شد که همچنان در این سمت مشغول فعالیت است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین