کد خبر: ۲۷۰۷۴۳
تاریخ انتشار : ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۲
رئيس پليس اينترپل ناجا گفت : شرايطي را ايجاد کرده ايم که خاوري اکنون در کانادا به گونه اي حبس شده است.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: خراسان نوشت: سردار مسعود رضواني رئيس پليس اينترپل ناجا از پي گيري براي استرداد خاوري از کانادا از طريق پليس اينترپل خبر داد و گفت : شرايطي را ايجاد کرده ايم که خاوري اکنون در کانادا به گونه اي حبس شده است.

مسعود رضواني رئيس اينترپل کشور با حضور در غرفه روزنامه خراسان واقع در بيستمين نمايشگاه مطبوعات و خبرگزاري هاي کشور در رابطه با آخرين پيگيري هاي پرونده استرداد خاوري از طريق پليس بين الملل اظهارداشت: از جمله کارهاي انجام شده آن است که خاوري در موقعيت حبس قرار گرفته است، به طوري که نامبرده پس از تعقيب و شناسايي اکنون در شرايطي قرار داده شده است که تا زمان تعيين تکليف براي استرداد وي با حکم قضايي دولت کانادا نمي تواند از خاک اين کشور خارج شود.

وي ضمن اشاره به ارجاع همزمان «اعلان قرمز» وضعيت خاوري توسط اينترپل به دولت کانادا و ارائه مستندات کامل براي تعقيب و شناسايي وي به دستگاه قضايي اين کشور از سوي ايران يادآورشد: به رغم برخي کار شکني هاي صورت گرفته توسط دولت کانادا ما اکنون منتظر حکم دادگاه کانادا براي استرداد خاوري هستيم البته نمي توان زمان مشخصي براي اين کار تعيين کرد.

وي افزود: خاوري حتي به مقامات کانادايي نيز دروغ گفته بود. نامبرده براي اين که بتواند اقامت اين کشور را کسب کند بايد مدت زمان مشخصي را در اين کشور سپري مي کرد که به دروغ روزهايي که در ايران بوده را به عنوان روزهاي اقامت در کانادا به اين کشور اعلام کرده بود.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x