کد خبر: ۲۷۴۰۷۲
تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۳
سال قبل ماهیانه 20 هزار و 200 تومان از بازنشستگان برای بیمه تکمیل درمان کسر می شد و در قرار داد جدید این مبلغ به 23 هزار و 200 تومان افزایش یافته که از آذرماه از حقوق بازنشستگان کم می شود.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی ضمن تشریح آخرین جزئیات بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی، گفت: 80 درصد بازنشستگان از خدمات بیمه تکمیلی برخوردارند.

به گزارش مهر، علی اصغر بیات افزود: برای انعقاد قرارداد مجدد بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی با چندین شرکت بیمه ای مکاتبه کرده و با در نظر گرفتن قیمت ، توانمندی شرکتها و همچنین موسسات تحت پوشش در نهایت شرکت آتیه سازان حافظ در مناقصه برنده شد و امسال نیز این شرکت بیمه ای خدمات به بازنشسگان تامین اجتماعی ارائه می دهد.

وی از افزایش سطح تعهدات درمانی شرکت آتیه سازان برای ارائه خدمات بیمه تکمیلی به بازنشستگان خبر داد و گفت: این تعهدات نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده است بطوریکه برای اعمال جراحی 10 میلیون تومان پرداخت خواهد شد و نسبت به سال قبل مبلغ آن 2 میلیون تومان بیشتر شده است.

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی تاکید کرد: همچنین در قرار داد جدید برای بیماران خاص شامل تالاسمی، هموفیلی و دیالیزی و بیماران سرطانی تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته شده است.

به گفته بیات، سال قبل ماهیانه 20 هزار و 200 تومان از بازنشستگان برای بیمه تکمیل درمان کسر می شد و در قرار داد جدید این مبلغ به 23 هزار و 200 تومان افزایش یافته که از آذرماه از حقوق بازنشستگان کم می شود.

وی با اشاره به اینکه 2 میلیون و 400 هزار بازنشسته و خانواده آنان تحت پوشش بیمه تکمیلی هستند ، گفت: از کل جمعیت بازنشستگان 80 درصد آنان از خدمات بیمه تکمیلی برخوردارند.

بیات اظهار داشت: به طور اتوماتیک براساس لیست حقوق آبان ماه بازنشستگان ،تمامی آنان تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گرفته اند و درصورتیکه هر کدام قصد انصراف و یا اضافه شدن این بیمه را دارند( بازنشستگان جدید) می توانند تا بهمن ماه به کانونهای بازنشستگان در شهرستان محل اقامت خود مراجعه و فرم مخصوص را تکمیل کنند.

وی به مدت زمان پرداخت هزینه های خسارت درمان بازنشستگان اشاره کرد و گفت: بازنشستگان در صورت تکمیل مدارک و اسناد بیمارستانی مورد نیاز بیمه آتیه سازان ، خسارت درمان خود را طی یک هفته تا 10 روز دریافت کنند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین