کد خبر: ۲۸۱۶۶۰
تاریخ انتشار : ۰۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۵
بامداد روز چهارشنبه (93/11/08) علی کمالوند به اتهام زنای به عنف به دار مجازات آویخته شد.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: پایگاه اطلاع رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران: حسب محتویات پرونده مطروحه در دادسرای ناحیه 27 عمومی و انقلاب تهران(امور جنایی)، علی کمالوند در شهریور سال 92 بر اساس شکایات متعدد از سوی زنان قربانی، تحت پیگرد قرار گرفت. حسب اظهارات شکات خصوصی، کمالوند با نزدیک کردن خود به زنانی که گاه همسرانشان با آن ها همراه بوده و معرفی خود به عنوان فرد دارای نفوذ و تحصیلات پزشکی و اغوای افراد از طریق پیشنهاد کار و اشتغال، به آن ها قرص بی هوشی خورانده و ضمن تعرض به زنانی که بی هوش بوده اند، اموال قربانیان را نیز به سرقت می برده.

در یک مورد وی با پیشنهاد شغل نگهباتی به مردی 70 ساله، به منزل وی رفته و با خوراندن قرص بی هوشی به مرد و همسرش، نقشه ی شوم خود را عملی می کند. قربانی دیگر با اغوا از طریق اشتغال در داروخانه و به منظور انعقاد قرارداد کار، کمالوند را به منزل خود دعوت کرده که همانند موارد پیشین،‌ منتهی به بی هوشی خانواده، تعرض به همسر و سرقت اموال آن ها شده است.

براساس یازده فقره شکایت های واصله، متهم در تاریخ 1392/7/20 در حالی که تعداد قرص خواب آور همراه داشته شناسایی و دستگیر می شود. متهم در جریان تحقیقات، به اعمال ارتکابی خود اقرار کرد و پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و دادگاه پس از تشکیل جلسه با حضور نماینده دادستان، متهم و وکیل وی و استماع اظهارات و دفاعیات متهم، علی کمالوند را از بابت سرقت به ده سال حبس، 74 ضربه شلاق و ردمال و از جهت غصب عنوان پزشکی به دو سال حبس و از بابت سه مورد زنای به عنف به سه بار اعدام محکوم کرد. این رای در دیوان عالی کشور ابرام و قطعی شد. محکوم علیه در بامداد روز چهارشنبه هشتم بهمن به دار مجازات آویخته شد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین