کد خبر: ۲۸۲۱۰۶
تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۴
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از اجرای حداقل ۴ عملیات برای دستگیری سارقان و مالخران گوشی تلفن همراه در مناطق شوش، بازارحضرتی و سیداسماعیل در یک ماه اخیر و ناامن کردن فضای این مناطق برای مجرمان خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: سرهنگ عباسعلی محمدیان در تشریح برخی اقدامات انجام شده توسط پلیس آگاهی پایتخت برای ناامن کردن فضای خرید و فروش گوشی های سرقتی موبایل اظهار داشت: با توجه به اینکه اطلاع مجرمان از اشراف پلیس بر اقدامات مجرمانه آن ها، باعث ناامن شدن فضا برای مجرمان شده و ریسک وقوع جرم هایی از جمله سرقت و مالخری را برای آن ها دو چندان می کند، پلیس همواره بر اجرای طرح ها و اقداماتی از این دست، تاکید داشته است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: در این راستا پلیس آگاهی پایتخت در مناطقی که به محلی برای تجمع خریداران و فروشندگان گوشی های سرقتی موبایل تبدیل شده بود، اقدام به برگزاری عملیات های مختلفی کرد و حضور پررنگ و هدفمند خود در این مناطق را افزایش داد.
وی افزود: در یک ماه گذشته پلیس آگاهی تهران بزرگ در مناطقی همچون شوش، بازار حضرتی و سیداسماعیل، اقدام به انجام حداقل 4 عملیات گسترده کرده که نکته حائز اهمیت در اجرای این عملیات ها، حضور غیر آشکار پلیس در حین انجام این عملیات ها بوده است.

محمدیان گفت: در این طرح ها ماموران پلیس به صورت پوششی در مناطق مذکور اقدام به گشت زنی و شناسایی فروشندگان و مالخران گوشی های تلفن همراه سرقتی کرده و در اقدامی هدفمند و پس از شناسایی مجرمان، اقدام به دستگیری آن ها کرد.

به گزارش تسنیم، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: خوشبختانه در یک ماه اخیر اجرای این عملیات ها باعث شده است که در مناطق شوش، بازارحضرتی و سیداسماعیل، جو ناامنی برای مالخران و سارقان گوشی های تلفن همراه به وجود آید ؛ از این رو پلیس قطعاً اجرای این طرح و حضور پررنگ خود در این مناطق را بیش از پیش ادامه می دهد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین