کد خبر: ۲۸۴۷۲۹
تاریخ انتشار : ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۲:۵۵
خدمت به این مردم و کشور خدمت به امام زمان (عج) است
آیت الله وحید خراسانی عصر پنجشنبه در دیدار رییس دفتر رییس جمهوری با ایشان گفتند: نیت رییس جمهوری برای خدمت به مردم ایران خیر است، خدمت به این مردم و کشور خدمت به امام زمان (عج) است.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: آیت الله وحید خراسانی با بیان اینکه من می دانم که دولت مسیر دشواری پیش رو دارد و برای شما و تمامی خدمتگزاران که خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار داده اید همواره دعا می کنم،افزودند: این کشور مملکت امام زمان (عج) است و خدمت به این مردم و کشور خدمت به امام زمان (عج) است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، ایشان با ابلاغ سلام متقابل به رییس جمهوری، خدمت به مردم و کشور را خدمت به ائمه معصومین(ع) عنوان کردند و گفتند: اسلام دین رحمت است و خداوند رحمان و رحیم بر همه کائنات حاکم است و پیامبر بزرگ اسلام (ص) نیز رحمه للعالمین می باشد.

ایشان گفتند: دستور شرع این است که باید با زبان مجامله با دشمنان سخن گفت و در نظر داشت که نباید به مقدسات دیگران تعرض کرد.

ایشان با ابراز خرسندی از سفر رییس جمهوری به قم گفتند: امیدوارم این سفر منشاء خیر و برکت برای استان و در عین حال موجب تقویت بیش از پیش رابطه دولت با مرجعیت، روحانیت و حوزه های علمیه شود.

آیت الله وحید خراسانی همچنین از فعالیت های استاندار قم قدردانی و برای وی و مدیریت اجرایی این استان آرزوی موفقیت کردند.

** ایران پرچمدار مبارزه با خشونت و افراطی گری است

رییس دفتر رییس جمهور نیز در این دیدار گفت: ایران به عنوان کشور مسلمان و شیعه، پرچمدار مبارزه با خشونت و افراطی گری است و تلاش می کند تا منادی اسلام رحمانی در جهان امروز باشد.

محمد نهاوندیان با اشاره به تلاش های دشمنان در ارائه چهره ای خشن و افراطی از اسلام تصریح کرد: سیاست دولت مبارزه با تفکری در منطقه است که می خواهد خشونت و افراط را به جای اسلام رحمانی و محمدی (ص) معرفی کند.

وی برنامه های دولت در بهبود کسب و کار و رونق اقتصادی را به منظور رفع مشکلات معیشتی مردم برشمرد و گفت: طرح های اقتصادی و عمرانی در استان قم با قدرت از سوی دولت یازدهم پیگیری می شود. 

رییس دفتر رییس جمهور با ابلاغ سلام دکتر روحانی، به سفر قریب الوقوع رییس جمهوری به استان قم اشاره و اظهار امیدواری کرد که این سفر موجب آبادانی بیش از پیش استان شود. 

نهاوندیان با تاکید بر اینکه نظرات و دیدگاه های روحانیت و مرجعیت در تدوین و سیاست گذاری های دولت لحاظ می شود، گفت: بدون تردید سفر دولت یازدهم به قم به تقویت مناسبات دولت با مراجع منجر خواهد شد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین