کد خبر: ۲۸۷۰۸۳
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار : ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۰
زن رزمی‌کار برای ادب کردن یک مزاحم خیابانی، او را با ضربه‌های سهمگین زمین‌گیر کرد.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: جام جم با این مقدمه نوشت: دو روز پیش یک زن رزمی‌کار خانه‌اش را در حوالی سی متری جی ترک کرد تا برای خرید به فروشگاهی در همان حوالی برود. در میانه راه متوجه مردی شد که سایه به سایه تعقیبش می‌کند.

او چند بار مسیرش را تغییر داد، اما مرد مزاحم دست‌بردار نبود و همچنان سایه به سایه او حرکت می‌کرد؛ بنابراین زن جوان تصمیم گرفت او را تنبیه کند تا دیگر هوس مزاحمت به سرش نزند. به همین خاطر به طرف او حمله‌ور شد و با چند ضربه رزمی، پسر جوان را زمین‌گیر کرد.

با صدای کمک‌خواهی مرد جوان، اهالی متوجه درگیری شدند و با رساندن خود به محل درگیری او را نجات داده و مانع کتک خوردن پسر جوان شدند.

در همین زمان مرد کتک‌خورده قصد فرار داشت که زن جوان مانع این کار او شد و سپس در تماس با پلیس موضوع را گزارش کرد. دقایقی بعد با حضور مأموران در محل حادثه، مرد مزاحم دستگیر و همراه زن رزمی‌کار به کلانتری منتقل شد.

زن جوان در اظهاراتش به افسر بازجو گفت: چند بار از متهم خواستم دست از مزاحمت‌هایش بردارد، اما او همچنان سایه به سایه من می‌آمد و باعث عصبانیت من شد. من هم تصمیم گرفتم درسی به او بدهم تا دیگر مزاحم کسی نشود.

مرد جوان نیز گفته‌های شاکی را تأیید کرد و گفت: این زن درست می‌گوید و هرچه کتک خوردم حقم بود! در خانه یکی از اقوام مهمان بودم که روز حادثه آنجا را ترک کردم تا به خانه خودمان بروم. در میانه راه زن جوان را دیدم و وسوسه شدم با او دوست شوم، بنابراین تعقیبش کردم و می‌خواستم شماره تلفنم را به او بدهم که آن زن کتک مفصلی به من زد و درسی به من داد تا دیگر مزاحم کسی نشوم.

متهم روز گذشته به شعبه چهارم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 34 تهران منتقل شد و به بازپرس عموزاد گفت: اشتباه کرده‌ام و از شاکی پرونده تقاضای بخشش دارم. تصور نمی‌کردم به خاطر تعقیب کردن زن جوان کتک بخورم و راهی بازداشتگاه شوم.

بر اساس این گزارش، برای متهم قرار قانونی صادر شده است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۸
0
3
مطمئن هستيد همه چيز آنطور است كه مي گوييد يا فقط چون زننده زن است اينطور توهم داريد؟؟؟؟؟؟؟؟
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین