کد خبر: ۲۹۰۰۴۳
تاریخ انتشار : ۱۰ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۵
بازیکن سابق رئال‌مادرید می گوید حاضر است تا به جای کارلو آنچلوتی هدایت رئال مادرید را بر عهده بگیرد.
آفتاب‌‌نیوز :
زین الدین زیدان سرمربی تیم رئال مادرید کاستیا هفته گذشته به آلمان سفر کرد تا کار مربیگری خود را زیر نظر پپ گواردیولا آغاز کند. این مربی فرانسوی که در تیم دوم رئال مادرید فعالیت می کند دوست دارد تا هدایت تیم جدیدی را در کارنامه مربیگری خود داشته باشد و ان هم تیم اصلی رئال مادرید است.

همچنین خوزه میگل گونسالس از این که کارلو آنچلوتی در حال حاضر بهترین گزینه برای به دست داشتن هدایت رئال مادرید است، صحبت کرد و گفت این باشگاه در حال آماده کردن زین الدین زیدان برای مربیگری در سانتیاگو برنابئو است. زیدان اکنون سرمربی تیم دوم رئال مادرید یعنی رئال کاستیا است.

این سفر برای زیدان تازگی ندارد چون او در دسامبر گذشته به مارسی سفر کرد تا به عنوان میهمان ویژه مارچلو بیلسا شاهد تمرینات این تیم باشد. در غیاب زیدان دستیار های وی یعنی داوید بتونی و سانتی سانچز هدایت تیم کاستیا را بر عهده خواهند گرفت. در شرایطی که رئال مادرید کاستیا وضع و حال خوشی در جدول ندارد و هفته گذشته با چهارمین شکست متوالی خود، به رده هفتم سقوط کرد.

گونسالس در این زمینه به الیت اسپورت گفت: بدون شک من گزینه بعدی رئال مادرید برای مربیگری نیستم. البته این بدان معنا نیست که توانایی انجام این کار را ندارم و یا این که نمی‌خواهم در رئال مربی باشم اما این موضوع به من بستگی ندارد. فکر می‌کنم زیدان مربی بعدی این تیم باشد.

زین الدین زیدان درباره جانشینی کارلو انچلوتی در رئال مادرید گفت: رئال در حال حاضر یک مربی خوب دارد که به خوبی دارد کارش را در این تیم انجام می دهد ولی اگر روزی به من پیشنهاد داده شود تا جانشین کارلتو شوم و هدایت رئال مادرید را در دست بگیرم قطعا قبول خواهم کرد. من از کارلو چیزهای زیادی اموختم و فکر می کنم که بتوانم راه او را در رئال پیش بگیرم. همیشه دوست دارم تا از مربیان چیزهای زیادی یاد بگیرم. مربیگری من موضوعی حل شده است. من کلاس های مربیگری را در ماه می تمام خواهم کرد و می توانم بدون هیچ مشکلی مربیگری کنم. من فقط می خواهم مربیگری کنم. این چیزی است که دوست دارم و در حال حاضر انجام می دهم. من در مادرید هستم، خانه دوم ام. هدایت تیم اصلی در آینده؟ خواهیم دید. در حال حاضر من در کاستیا هستم و همه چیز خوب است. خواهیم دید که در آینده چه خواهد شد.

به گزارش ایسنا، او درباره شانس رئال در لیگ اسپانیا گفت: بیایید امیدوار باشیم که پیروزی ها ادامه داشته باشند. آنها در مسیر درستی هستند اما هنوز هم خطرات بسیاری وجود دارند. بیایید منتظر باشیم و ببینیم که چه اتفاقی می افتد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین