کد خبر: ۲۹۰۸۱۵
تاریخ انتشار : ۱۷ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۶
هزینه تعویض کارت پایان خدمت هوشمند نیز 12 هزار تومان است که باید به خزانه داری کل واریز شود.
آفتاب‌‌نیوز :
دارندگان کارت های پایان خدمت سال ۸۵ به بعد، فقط تا اول تیر امسال برای تعویض کارت خود فرصت دارند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، هم اکنون برای کارهای اداری؛ کارت های هوشمند جدید دارای اعتبار است و این کارت ها باید در اسرع وقت جایگزین کارت های قدیمی شود.

افرادی که خدمت دوره ضرورت آنان از سال 70 به بعد در هر یک از نیروهای مسلح (سپاه ، ناجا، ارتش و وزارت دفاع) به پایان رسیده باید برای تعویض کارت به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی(پلیس +10) مراجعه کنند.

همچنین دارندگان کارت های پایان خدمت سال های 1360 به بعد برای تعویض کارت های خود تا پایان امسال مهلت دارند به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی( پلیس+10) مراجعه کنند.

دارندگان کارت های قدیمی پایان خدمت در صورتی که برای تعویض اقدام نکنند کارت آنان فاقد هرگونه ارزش قانونی بوده و با محرومیت هایی نظیر ممنوعیت اخذ یا تمدید گذرنامه و همچنین اخذ گواهینامه رانندگی مواجه خواهند شد.

تکمیل برگ درخواست تعویض و صدور کارت هوشمند پایان خدمت ، ارائه اصل کارت پایان خدمت،2 قطعه عکس 4×3 رنگی زمینه سفید تمام رخ ، ارائه اصل فیش بانکی 14 هزار تومانی برای هزینه ثبت در دفاتر پلیس به اضافه 10 و تصویر آخرین مدرک تحصیلی در صورت ارتقاء ؛ مدارک لازم برای تعویض کارت های پایان خدمت است. 

هزینه تعویض کارت پایان خدمت هوشمند نیز 12 هزار تومان است که باید به خزانه داری کل واریز شود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین