کد خبر: ۲۹۱۴۳۶
تاریخ انتشار : ۲۲ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۳
یک خواهر روحانی روان‌پریش برای یاد دادن تعالیم عیسی مسیح و فهماندن رنج و دردهای او به کودکان، پسری هفت‌ساله را جلوی چشمان کودکان مجروح کرد.
آفتاب‌‌نیوز :
پارسینه همچنین نوشت: خواهر روحانی «لودا ویتا» 30 ساله که معلم کلاس درس‌های مذهبی مدرسه ابتدایی بود، دانش‌آموز هفت‌ساله به نام «آدام کلکو» را به جلوی کلاس فراخواند. وی سپس سوزنی بزرگ از داخل کیفش بیرون آورد و آن را جلوی چشمان وحشت‌زده بچه‌های کلاس به بدن کودک فرو کرد. او بعد از این اقدام رو به بچه‌های شوک‌زده گفت: این دردی که او می‌کشد در مقابل رنجی که حضرت عیسی متحمل شده، مقدار کوچکی است.

مادر خشمگین این پسربچه آسیب‌دیده، به نام «هلنا» 30 ساله به روزنامه‌ها گفت: زمانی که پسرم «آدام» با حال وخیمی به خانه آمد، کبودی و زخم‌های زیادی را در بدنش دیدم. با بهت‌زدگی از او پرسیدم چه اتفاقی برایش افتاده است و او معلمش، خواهر روحانی را مسبب آن دانست.

وی افزود: من بهت‌زده بودم. این زن روان‌پریش چه فکری کرده که این کار وحشتناک را با پچه‌های کوچک انجام می‌دهد؟ اگر جلوی این زن گرفته نشود مشخص نیست دفعه بعد چه کاری قرار است انجام دهد. به صلیب کشیدن دانش‌آموزان مانند حضرت مسیح یا کوبیدن میخ به دستان کودکان؟

یک سخنگو از مدرسه «کیسوک نوو» کشور اسلواکی گفت: ما این روش درس دادن را رد کرده و اقدام این معلم را اقدامی خلاف قانون و وحشیانه توصیف می‌کنیم.

این راهبه روان‌پریش به پلیس گفت: موضوع کلاس درباره زندگی حضرت مسیح و گناه‌های انسان بود. این بچه‌ها دعوت شدند به یک تجربه درد کشیدن که مانند زندگی حضرت مسیح همانندسازی شده بود تا از این طریق بهتر بتوانند دردهای او را درک کنند. من از دانش آموزان دعوت کردم تا سوزن را در بدن خود فرو کنند؛ البته اگر خودشان می‌خواهند و اجباری در این کار نبود.

این زن، مجروح کردن پسر هفت‌ساله را انکار کرد و گفت که آن بچه خودش در خواست کرد تا این درد را تجربه کند!

کشیش این مدرسه به نام «پیتر هولبیکا» نیز گفت: این خواهر روحانی متهم باید از مدرسه و تعلیم دادن برای همیشه محروم شود. او ثابت کرد شایستگی جایگاه والای یک راهبه و معلم را ندارد. رفتار او با کودکان خلاف عرف و دین بوده است. دادگاه باید در ارتباط با حکم او تصمیم‌گیری کند.

این زن روان‌پریش تا زمان دادگاه خود در ماه آینده، به زندان فرستاده شد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین