کد خبر: ۲۹۲۲۰۸
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۳
جوانی که قصد کمک به دوست معتادش را داشت به دنبال عدم برخورداری از دانش لازم در خصوص چگونگی رفتار با اینگونه افراد، قربانی نیت خیر خود شد.
آفتاب‌‌نیوز : جوانی که قصد کمک به دوست معتادش را داشت به دنبال عدم برخورداری از دانش لازم در خصوص چگونگی رفتار با اینگونه افراد، قربانی نیت خیر خود شد.

قاسم رئیس‌اکبری، رئیس مرکز اورژانس شهرستان محلات در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این خبر بر لزوم پیشگیری از اینگونه حوادث در راستای جلوگیری از حوادث مشابه تاکید کرد و از سازمان‌های ذیربط خواست این بیماران را در راستای ترک اعتیاد یاری کنند.

رئیس اورژانس محلات با بیان این مطلب که محلات کمپ ترک اعتیاد ندارد و این دسته از بیماران باید به خمین و دلیجان بروند، گفت: مقتول جوان 27 ساله محلاتی است. وی و دوستانش قصد داشتند دوست معتادشان را برای انتقال به کمپ سوار اتومبیل کنند، ولی با مقاومت فرد معتاد مواجه می‌شوند و در همین حین فرد معتاد با فرو کردن چاقو در قلب دوستش او را به قتل می‌رساند.

وی افزود: قاتل به دوست دیگرش نیز حمله کرده و رباط دست او را پاره می‌کند. این مصدوم برای معالجه به کاشان منتقل شده است.

رئیس اکبری با بیان اینکه گویا دوستان این فرد که قصد کمک به وی را داشتند، آموزش لازم در این خصوص ندیده بودند، گفت: آنها باید این مهم را به افراد آموزش دیده می‌سپردند.

وی در پایان بر لزوم آموزش همگانی رفتار با فرد معتاد تاکید کرد.

این واقعه عصر روز 24 فروردین رخ داده و ظاهرا قاتل دستگیر شده است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین