کد خبر: ۲۹۲۲۹۳
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردين ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۶
اگر فکر می کنید در چت فیس بوک حریم شخصی تان در امان است کاملا اشتباه می کنید شواهد نشان می دهند در آنجا نیز چشمانی کنجکاو حضور دارند چشمان ماموران سیا.
آفتاب‌‌نیوز :
سایت "بی جی آر" اشاره می کند که "بوسدانف" کارشناس مسائل امنیتی اعلام کرده که چت های انجام شده توسط کاربران فیس بوک توسط یک شرکت تاسیس شده توسط سیا تحت کنترل و رصد قرار دارند." 

او در ادامه خاطرنشان ساخته که نتایج تحقیقات خود و گروهی از کارشناسان نشان می دهد که شواهد عجیبی وجود دارند که نشان می دهند احتمالا سیا در حال جاسوسی اطلاعات در فیس بوک است. او در این باره می نویسد: "زمانی که بررسی انجام می دادیم به اطلاعات عجیبی دست یافتیم برای مثال، لینک هایی از اپلیکیشن ها از طریق چت فیس بوک ارسال می شوند و پس از آن به مناطق خاصی نفوذ می کنند." 

به گزارش خرداد، او در این باره اشاره کرده که پیگیری آدرس یو آر ال های جدید نیز نشان داد ارسال عجیب آن ها عملکردی مشابه با لینک های فرستاده شده داشته است. این سایت در ادامه افزوده که نتایج بررسی ها نشان داده که شرکت ثالثی به نام "ریکوردد فیوچر" (ضبط اینده) مسئولیت دریافت اطلاعات و ارسال آن ها به سیا را برعهده داشته است. 
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین