کد خبر: ۲۹۲۹۷۰
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۹
وی در خصوص نقش مرکز آمار در این زمینه گفت: در این خصوص هیچ مشورتی از مرکز آمار ایران نشده است و ما هیچ نقشی در این زمینه نداشتیم.
آفتاب‌‌نیوز :
معاون طرح های آماری مرکز آمار ایران گفت: کسی با ما مشورت نکرد؛ بعد از تشکیل سازمان هدفمندی، در پرداخت یارانه نقدی شناسایی دهک‌های کم درآمد، نقش مرکز آمار ایران توسط دستگاه‌های مسئول حذف شد.

علیرضا زاهدیان معاون طرح های آماری مرکز آمار ایران در گفتگو با نسیم در پاسخ به این سوال که آیا "پزشکان"، "مالکان خودروهای لوکس"، "صاحبان صرافی‌ها"، "اعضای هیأت مدیره بانک‌ها و هیأت مدیره شرکت‌های خصوصی" و "افراد مقیم خارج از کشور" از دریافت یارانه نقدی را تایید می‌کنید یا خیر اظهار کرد: در این خصوص اطلاع دقیقی به مرکز آمار نرسیده و سازمان هدفمندی مستقلا عمل می‌کند.

وی در خصوص نقش مرکز آمار در این زمینه گفت: در این خصوص هیچ مشورتی از مرکز آمار ایران نشده است و ما هیچ نقشی در این زمینه نداشتیم.

معاون طرح های آماری مرکز ایران تصریح کرد: بعد از تشکیل سازمان هدفمندی یارانه ها، در پرداخت یارانه نقدی شناسایی دهک های کم در آمد، نقش مرکز آمار ایران توسط دستگاه‌های مسئول حذف شد و ما تنها در زمینه جمع آوری اطلاعات خانوارها در دولت قبل مشارکت داشتیم.

گفتنی است امروز یکی از رسانه ها ادعا کرده که یارانه "پزشکان"، "مالکان خودروهای لوکس"، "صاحبان صرافی‌ها"، "اعضای هیأت مدیره بانک‌ها و هیأت مدیره شرکت‌های خصوصی" و "افراد مقیم خارج از کشور" از ماه فرودین قطع شده است. 
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین