کد خبر: ۲۹۸۰۳۹
تاریخ انتشار : ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۴

شکایت الهلال عربستان به AFC

باشگاه الهلال عربستان به اتفاقات دیدار با پرسپولیس اعتراض دارد و اعلام کرده است به زودی به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعتراض خواهد کرد.
آفتاب‌‌نیوز : جدال حساس پرسپولیس با الهلال در دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با پیروزی یک بر صفر نماینده ایران به پایان رسید.

این دیدار در حالی که تا دقایق پایانی با تساوی بدون گل در جریان بود، یک گل به دنبال داشت که سهم پرسولیس بود. ضربه طارمی بدون آن که دروازه الهلال را تهدید کند با اشتباه مدافع برزیلی الهلال وارد دروازه این تیم شد تا نماینده ایران پیروزی ارزشمندی را به دست آورد و به دیدار برگشت امیدوار شود.

کادر فنی و بازیکنان الهلال به شدت به عملکرد داور بازی اعتراض داشتند. این باشگاه سعودی بعد از پایان بازی نامه اعتراض‌آمیزی را به ناظر بازی داد و تاکید کرد که امروز (چهارشنبه) نیز نامه‌ای اعتراض‌آمیز به کنفدارسیون فوتبال آسیا خواهد نوشت.

در بیانیه‌ای که سایت رسمی باشگاه الهلال آن را منتشر کرد، آمده است: "به قضاوت داور و کمک‌های او در این دیدار و همچنین همه آن چه در ورزشگاه آزادی رخ داد، اعتراض داریم و شکایت خود را به کنفدارسیون فوتبال آسیا ارسال خواهیم کرد."

در این بیانیه همچنین به رفتار حاضران در ورزشگاه اشاره شده است. به نظر می‌رسد که سعودی‌ها مثل همیشه به دنبال حاشیه‌سازی هستند. باشگاه الهلال در بیانیه جدید خود بعد از شکست برابر پرسپولیس همچنین نوشت: در این بازی بار دیگر شاهد شعارهای سیاسی در ورزشگاه بودیم و به طرف بازیکنان الهلال نیز اشیایی پرتاب شد.

شکست الهلال برابر پرسپولیس در فضای مجازی عربستان بازتاب زیادی داشت و بسیاری از مردم عربستان خواستار برخورد کنفدارسیون فوتبال آسیا با میزبانی تیم‌های ایرانی شده‌اند.

به گزارش ایسنا، این اعتراضات دامنه دار سعودی‌ها در حالی صورت می‌گیرد که آنها بارها به کنفدارسیون فوتبال آسیا درباره رفتار بد تماشاگران ایرانی اعتراض کرده‌اند اما هیچ جوابی نگرفته و همچنان اصرار دارند که به این کار خود ادامه دهند.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین