کد خبر: ۲۹۹۲۴۰
تاریخ انتشار : ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۲
کمیته انضباطی اعلام کرد؛
در جریان بازی دو تیم ملوان بندرانزلی و نفت مسجد سلیمان از هفته سی‌ام رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور در ورزشگاه بندرانزلی برگزار شد، از سوی تماشاگران تیم ملوان بندرانزلی تخلفاتی نظیر فحاشی و پرتاب اشیاء صورت گرفت.
آفتاب‌‌نیوز : کمیته انضباطی رای خود را درباره تخلفات دیدار دو تیم ملوان بندر انزلی و نفت مسجد سلیمان صادر کرد.

به گزارش سایت فدراسیون، در جریان بازی دو تیم ملوان بندرانزلی  و نفت مسجد سلیمان از هفته سی‌ام رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور در ورزشگاه بندرانزلی برگزار شد، از سوی تماشاگران تیم ملوان بندرانزلی تخلفاتی نظیر فحاشی و پرتاب اشیاء صورت گرفت.

بر این اساس، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال این تیم را طبق ماده ۷۹ آئین‌نامه انضباطی به ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

از سوی دیگر در جریان دیدار دو تیم شهرداری تبریز و گل‌گهر سیرجان از رقابتهای لیگ دسته اول، از سوی حامد اقدام، مربی تیم گل گهر سیرجان تخلفاتی مبنی بر اهانت به داور که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی طبق بند ۴ ماده ۶۶ آیین نامه انضباطی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین در مسابقه دو تیم مس رفسنجان و پارسه تهران که روز هشتم اردیبهشت‌ماه برگزار شد، از سوی تماشاگران تیم مس رفسنجان تخلفاتی مبنی بر پرتاب بطری رخ داد. تیم فوق به ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی طبق ماده ۷۹ آیین نامه انضباطی محکوم شد.

ضمن اینکه کمیته انضباطی به دلیل تخلفات تماشاگران تیم پاس همدان در دیدار برابر فولاد یزد، این تیم را به تذکر کتبی و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

در جریان مسابقه دو تیم مس کرمان و مس رفسنجان که روز ۲۲ اردیبهشت‌ماه برگزار شد هم از سوی تماشاگران تیم مس کرمان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور بازی رخ داد. این تیم به تذکر کتبی و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. به دلیل اعتراض اکبر میثاقیان، سرمربی تیم مس کرمان هم به تذکر کتبی محکوم شد.

از سوی دیکر به دلیل ورود غیر قانونی حجت جهرمی یکی از عوامل تیم مس کرمان، وی به سه جلسه محرومیت علاوه بر محرومیت قبلی خود محکوم و باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. بهتاش میثاقیان، بازیکن تیم مس کرمان نیز به دلیل نقض مقررات و رفتار غیر ورزشی، به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x