کد خبر: ۲۹۹۴۲۷
تاریخ انتشار : ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۶
یک مهاجر خارجی که با مدارک جوان ایرانی قصد ازدواج داشت، دستگیر شد.
آفتاب‌‌نیوز :
 مرد جوان که قصد ازدواج با دختری ایرانی را داشت هنگام مراجعه به محضر ثبت ازدواج مدارک شناسایی خود را ارائه داد اما به محض ثبت مشخصات این جوان در سیستم مشخص شد مدارک شناسایی‌اش جعلی است.

وقتی راز این داماد فاش شد و جوان دروغگو با چهره واقعی‌اش پیش روی خانواده عروس ایستاد مراسم به هم خورد و عروس و داماد با چشمانی گریان محضر را ترک کردند. داماد دل شکسته که باور نمی‌کرد رؤیایش بر باد رفته است با مراجعه به کلانتری در مشهد اظهار کرد از یک ایرانی در ازای هفت میلیون تومان مدارک را خریده و در دام کلاهبرداری افتاده است.

این مهاجر خارجی به پلیس گفت: مرد ادعا می‌کرد در اداره ثبت احوال آشنا دارد و می‌تواند شناسنامه و مدارک یک مرده را برایم بخرد.

من که یک خارجی هستم و از سوی دیگر دلباخته دختری ایرانی شده بودم ادعا کردم خانواده‌ای ندارم. برای رسیدن به خواسته ام پیشنهاد مرد کلاهبردار را پذیرفتم. او می‌گفت باید هفت میلیون تومان پیش از هرکاری پرداخت کنم.

پول هایی که از راه کارگری جمع کرده بودم را دو دستی به او دادم و چند روز بعد این مدارک را به من داد اما در لحظه آخر واقعیت نمایان شد.

رئیس پلیس مشهد در این باره گفت: با اعلام شکایت مرد جوان دستورات قضایی برای پی گیری سریع موضوع آغاز شد.

سرهنگ حجت نیک مرام افزود: در پی این شکایت، افسران دایره اطلاعات کلانتری ۱۲ مشهد تحقیقات خود را آغاز کردند.

وی گفت: پلیس با چهره شناسی مرد جاعل و تحقیقات گسترده وی را شناسایی و دستگیر کرد.

 به گزارش باشگاه خبرنگاران،این مرد جوان در تحقیقات میدانی اعتراف کرد با این ترفند مدارک جعلی برای افراد مختلف تهیه و از آنان کلاهبرداری می‌کرد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین