کد خبر: ۳۰۲۴۹۶
تاریخ انتشار : ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
اختلاف زن و شوهری بر سر میزان رقم قبض تلفن با خودکشی زن در مقابل اداره مخابرات رستم‌کلا از توابع شهرستان بهشهر خاتمه یافت.
آفتاب‌‌نیوز : این اتفاق روز چهارشنبه گذشته مقابل اداره مخابرات شهر رستم‌کلا روی داد و «مریم» با خوردن قرص برنج در همان مکان جان باخت.

ظاهرا شوهر «مریم» از چندی قبل به او ظنین شده بود و او را متهم می‌کرد که ارتباطی دارد.

یکی از همسایه‌های «مریم» نیز به خبرنگار ما گفت: من مدتی بود که متوجه نزاع‌های او و شوهرش شده بودم. اما نمی‌دانم که دلیل این نزاع‌ها چه بوده‌است. «مریم» فقط ۳۳ سال داشت و یک بچه هم داشت که این اتفاق افتاد.

براساس گفته یکی از بستگان «مریم» که روز پنج‌شنبه برای تحویل گرفتن جسد او از پزشکی قانونی حاضر شده بود گویا شوهر «مریم» وقتی رقم آخرین قبض تلفن را می‌بیند با همسرش شروع به دعوا می‌کند و پس از تهدیدهای متعدد می‌گوید باید برویم مخابرات تا من ریزمکالمات را بگیرم.

به گزارش خبرآنلاین، گرچه نتیجه گرفتن ریزمکالمات مشخص نشده اما «مریم» مقابل اداره مخابرات رستم‌کلا با خوردن قرص برنج به زندگی خود پایان داد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۲
پیراسته فر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
0
7
اگرپرینت گرفته می شدچه اتفاقی می افتاد؟
حسین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
0
1
ظرفیت انسانها متفاوت است...واقعا با اطلاعات محدود نمیتوان قضاوت کرد...ولی باید بدانیم تحمل اتهام خیانت هم خیلی سنگین و ظرفیت بالائی میخواهد تا با خوصله بتواند بیگناهی خود را اثبات کند..........لذا از خداوند متعال برای ان مرحومه طلب غفران و برای بازماندگان هم طلب صبر نمائیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین