کد خبر: ۳۰۳۲۵۵
تاریخ انتشار : ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۸
محاکمه بازیکن راگبی به اتهام به عنف + عکس
به گزارش پلیس نیو اورلئان در لوئیزیانا بازیکن تیم مطرح راگبی در اتهام با تعرض و سوء استفاده اخلاقی در ارتباط با سه زن جوان محاکمه شد.
آفتاب‌‌نیوز :
ستاره مشهور راگبی "دارن شارپر" بازیکن تیم راگ بی "NFL" به اتهام تجاوز به سه زن در سال 2013 پس از شکایت قربانیان دستگیر شد.ورزشکار معروف پشت میله‌های زندان افتاد + تصاویر

بنابر این گزارش، "دارن شارپر" به اتهام تجاوز به عنف و سوء استفاده غیر اخلاقی به سه زن در نیو اورلئان دستگیر و محاکمه شد.

پس از انجام تحقیقات پلیس، وی در سال‌های 2010 تا 2013 در لس آنجلس، کالیفرنیا نیز به اتهام جرایم مشابه دستگیر شده بود که توانسته بود با در اختیار گرفتن یک وکیل زبردست از اتهامات وارده در جلسات دادگاه تبرئه شود.

وی در حال حاضر تا پایان تحقیقات پلیس به صورت موقت به پنج سال زندان محکوم شده است.

به گزارش پلیس، "دارن" پس از آشنا شدن با زنان، آنان در یک مهمانی دو نفره وادار به خوردن مشروبات الکلی و مصرف مواد مخد می‌کرد، سپس قربانیان را که به دلیل سوء مصرف مواد روانگردان از حالت طبیعی خارج می‌شدند،‌ مورد تعرض جنسی قرار می‌داد.

به گفته پلیس، دو همدست دیگر وی به نام‌های "اریک نیومز" و "لیسلیک"  هر دو 20 ساله بودند نیز در ارتباط با این پرونده دستگیر شدند.

هر دو همدست وی از هم تیمی ‌های وی در سال‌ 2012 تا 2013 بوده‌اند.

هر سه متهم این پرونده بنا بر حکم قاضی تا پایان تحقیقات پلیس بدون آزادی مشروط به مدت پنج سال زندان محکوم شده‌اند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، انتظار میرود هر یک از متهمین این پرونده در صورت محکوم شدن 14 سال زندان را پیش رو داشته باشند.

ورزشکار معروف پشت میله‌های زندان افتاد + تصاویر
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین