کد خبر: ۳۰۳۶۷۵
تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۴

یک لحظه عصبانیت به قتل برادر کوچکتر انجامید

جوانی که به دلیل عصبانیت لحظه ای برادر کوچکتر خود را با ضربه چاقو به قتل رسانده بود خود را تسلیم پلیس کرد.
آفتاب‌‌نیوز : جوانی که به دلیل عصبانیت لحظه ای برادر کوچکتر خود را با ضربه چاقو به قتل رسانده بود خود را تسلیم پلیس کرد.

به گزارش ایرنا از مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، ساعت 15 روز 28 خرداد 94 وقوع یک فقره قتل عمد از طریق بیمارستان تهرانپارس به کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس اعلام شد.

با حضور مامورین پلیس در بیمارستان و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد که مقتول جوانی 20ساله به نام محمد است که بنابر اظهارات پسرعمو و یکی از برادرانش با دیگر برادر بزرگتر خود به نام عارف (24 ساله) درگیر شده که طی آن مورد اصابت یک ضربه چاقو از ناحیه پهلوی چپ قرار گرفته است.

بر این اساس مقتول به بیمارستان منتقل اما با وجود انجام اقدامات درمانی فوت کرده است.

با شناسایی محل سکونت قاتل و مقتول در خیابان احسان کارآگاهان مطلع شدند که عارف پس از درگیری با برادر کوچکتر و اطلاع از مرگ وی متواری شده است.

در همین ارتباط از سوی مامورین به خانواده دو برادر (قاتل و مقتول) مشاوره ارایه شد و از آن ها درخواست شد تا نسبت به معرفی عارف به پلیس اقدام کنند.

سرانجام در ساعت 18 همان روز عارف با حضور در کلانتری 144 تهرانپارس خود را به پلیس تسلیم کرد.

در همین ارتباط پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد تشکیل و به دستور شعبه هفتم بازپرسی دادسرای امور جنایی متهم به همراه پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

متهم عارف . ک (24 ساله) پس از حضور در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خصوص انگیزه جنایت و قتل برادرش به کارآگاهان گفت: تازه به خانه آمده بودم که متوجه درگیری مادرم با برادر کوچک خود شدم؛ از این موضوع بسیار عصبانی شده و از محمد خواستم تا برای صحبت کردن از خانه بیرون برویم با اینکه قصد صحبت با محمد را داشتم اما او با من درگیری لفظی پیدا کرد و در ادامه مشاجره ما به درگیری فیزیکی کشیده شد.

متهم به قتل ادامه داد: در یک لحظه کنترل خود را از دست دادم و با چاقویی که همراه داشتم ضربه ای به محمد زدم و او بر روی زمین افتاد؛ بچه های محل که متوجه موضوع شده بودند بلافاصله جمع شده و همان زمان نیز پسرعمو و برادر دیگرم به محل رسیدند که از آن ها خواستم تا هرچه سریع تر محمد را به بیمارستان منتقل کنند.

وی گفت: من در حالی که از این حادثه بهت زده و گیج شده بودم به صورت بی هدف شروع به پرسه زنی در خیابان ها کردم تا اینکه در تماس تلفنی با منزل متوجه شدم که برادر کوچکترم فوت کرده است.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در همین ارتباط گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت قرار بازداشت موقت از سوی مقام قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات و تکمیل پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین