کد خبر: ۳۰۳۷۵۹
تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۲
معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: این افراد پس از گذراندن دوره مذکور در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور بکارگیری می شوند.
آفتاب‌‌نیوز : معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از فراخوان مشمولان عضو هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور، برای اعزام به خدمت خبر داد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رحمان علیدوست گفت: در سال جاری تمام مشمولان عضو هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور، در تاریخ 15 مردادماه 94 به دوره آموزشی نظامی اعزام می شوند.

وی افزود: این دسته از مشمولان به منظور گذراندن دوره آموزش نظامی می بایست با در دست داشتن برگ معرفی نامه مشمولان، راس ساعت 8 صبح روز پنجشنبه 15مردادماه 94 به آموزشگاه شهید مدرس سپاه واقع در کیلومتر 28 بزرگراه تهران- کرج، جنب پارک جهان نما، مراجعه کنند.

به گفته این مقام انتظامی تمام مشمولان عضو هیات علمی وزارتخانه های بهداشت، علوم وتحقیقات و فناوری، جهاد کشاورزی و دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه شاهد، با تایید ستاد کل نیروهای مسلح، می توانند از این سهمیه استفاده کنند؛ همچنین برای افراد مذکور پس از اتمام مدت تعهد، کارت پایان خدمت صادر می شود لذا ضرورت دارد تا به همین منظور دوره آموزشی را سپری کنند.

علیدوست گفت: آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده اند، می توانند به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) مراجعه و نسبت به دریافت برگ مذکور اقدام و براساس اطلاعات مندرج در آن رفتار کنند.

وی خاطرنشان کرد: عدم حضور این افراد در تاریخ تعیین شده به منزله غیبت محسوب شده و نسبت به لغو تعهد آنان اقدام می شود.

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: این افراد پس از گذراندن دوره مذکور در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور بکارگیری می شوند.

علیدوست گفت: تمام مشمولان باید اوراق مربوط به اعزام از جمله برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز مانند شناسنامه و کارت ملی را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت، به همراه داشته باشند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین