کد خبر: ۳۱۴۴۵۸
تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۱
معاون بیمه و خدمات شرکت بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ گفت: قرارداد جدید شرکت با بازنشستگان کشوری طی امروز و فردا به امضاء خواهد رسید و در این قرار داد سقف خدمات عمومی 7 میلیون و خدمات تخصصی 14 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
آفتاب‌‌نیوز : بابک قزوینیان با اشاره به آخرین جزئیات قرار داد جدید بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری با شرکت بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ، اظهار داشت: در حال حاضر قرار داد جدیدی امضاء نشده است اما شرکت آتیه در مناقصه هفته گذشته برنده شده و پیش بینی می‌شود طی امروز و فردا قرار داد به امضاء برسد.

وی تصریح کرد: قرار داد جدیدی که به امضاء خواهد رسید با برخی از تغییرات در بسته خدماتی نسبت به سال گذشته همراه خواهد بود که از آن جمله می‌توان به محدود کردن سقف خدمات در دوره جدید اشاره نمود.

قزوینیان بیان داشت: سال گذشته سقفی برای خدمات بستری در نظر گرفته نشده بود که امسال به استناد متن قرار داد درخواستی صندوق  بازنشستگی کشوری این خدمات به صورت محدود و با سقف خواهد بود به طوری که سقف خدمات عمومی 7 میلیون و خدمات تخصصی ( چهار عمل تخصصی اصلی) 14 میلیون تومان خواهد بود.

معاون بیمه و خدمات شرکت بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ همچنین به خدمات سرپایی در قرار داد جدید اشاره کرد و گفت: در این زمینه نیز با افزایش سقف روبرو خواهیم بود و در واقع سقف خدمات سرپای بهتر از گذشته خواهد بود.

به گزارش فارس، وی در پاسخ به این پرسش که حق بیمه پرداختی از سوی بازنشستگان در دوره جدید چه میزان خواهد بود؟بیان داشت: این موضوع مربوط به صندوق بازنشستگی است و قرار داد شرکت با صندوق به صورت کارمزدی بوده و شرکت پس از رسیدگی اسناد بیمه شدگان، اطلاعات را در اختیار صندوق قرار داده و خسارت بیمه شدگان توسط صندوق پرداخت خواهد شد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین