کد خبر: ۳۱۹۳۵۱
تاریخ انتشار : ۲۳ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۴
کارگر پیتزافروشی که به‌خاطر یک شوخی همکار خود را به قتل رسانده بود، با رضایت اولیای دم به دلیل جنبه عمومی جرم محاکمه شد.
آفتاب‌‌نیوز :
 چندی پیش مأموران پلیس در جریان وقوع یک قتل در شهریار قرار گرفتند و بلافاصله بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. 

با حضور مأموران در محل که یک پیتزافروشی بود، مشخص شد پسر جوانی که کارگر آنجاست توسط همکارش با تیغ موکت‌بری کشته شده است. 

بنابراین بلافاصله متهم دستگیر شد و تحت بازجویی‌های قضائی و پلیسی قرار گرفت. وی در بازجویی‌ها درحالی‌که شوکه شده بود، به مأموران گفت: «من پیک این پیتزافروشی بودم و مقتول هم کارگر بود.

 روز حادثه داشتیم با هم شوخی می‌کردیم، او با تیغ موکت‌بری مرا ترساند و من هم برای تلافی تیغ موکت‌بری دیگری برداشتم و می‌خواستم او را بترسانم که ناگهان سرش را تکان داد و تیغ گردنش را برید اما قصد کشتن او را نداشتم». 

به گزارش شرق،متهم پس از بازسازی صحنه قتل، در مقابل هیأت قضائی دادگاه کیفری استان تهران محاکمه و به قصاص محکوم شد. این حکم به تأیید دیوان‌عالی کشور رسید و در حال اجرا بود که متهم توانست از خانواده اولیای دم رضایت بگیرد. 

بنابراین متهم از مجازات اعدام رهایی یافت و این بار در مقابل هیأت قضائی شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران ایستاد و از جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

 وی در این جلسه با ابراز پشیمانی، به قضات گفت: من قصد قتل نداشتم و نمی‌خواستم کسی بمیرد. در پایان نیز هیأت قضائی وارد شور شدند تا حکم نهایی درباره این پرونده را صادر کنند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین