کد خبر: ۳۲۳۲۹۹
تاریخ انتشار : ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۰
​بانک صادرات ایران در راستای رفع موانع و مشکلات هموطنان دست به اقداماتی موثر و کارآمد از قبیل تخصیص وام قرض الحسنه در زمینه ازدواج، درمان، اشتغال زایی زده است تا با پرداخت این وامها به افراد واجدشرایط، باری از دوش آنان برداشته ومشکلات و چالش های آنان را مرتفع سازد.
آفتاب‌‌نیوز : به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، اين بانك علاوه بر انجام فعالیت های موثر در عرصه کلان اقتصادی و ایجاد زیر ساختها برای توسعه همه جانبه کشور انجام رسالت هاي اجتماعي را نيز در اولويت برنامه هاي خود قرار داده است در راستای ایفای تعهدات اجتماعی خود، با پرداخت حدود ١٠هزار و٧٤١میلیارد ریال وام قرض الحسنه در سال گذسته ٢٦٣ هزار تن را روانه خانه بخت كرده و ودر ٥ ماهه اول سال جاري نيز ٢ هزار و ١٩٤ ميليارد ريال وام قرض الحسنه ازدواج به متقاضيان پرداخت نموده است.

بر اساس اين گزارش بانک صادرات ایران در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید وام های قرض الحسنه دیگری را برای درمان، رفع گرفتاریهای نیازمندان و انجام تکالیف و رسالت های اجتماعی در نظر گرفته که تا مرداد امسال بیش از هزار و ٣٩ میلیارد ریال تسهیلات در سرفصل هاي ياد شده پرداخت کرده است.

در ادامه گزارش آمده است اين بانک به منظور اعتلاي فرهنگ، دانش و انجام رسالت و مسئوليت هاي اجتماعي تداوم نهضت ساخت مدرسه و مراکز فرهنگی را مورد تاکید قرار داده و در این راستا نسبت به ساخت ١٢ مدرسه از محل كمك هاي نقدي كاركنانش در نقاط كمتر برخوردار اقدام نموده است.

گفتني است اشتغالزایی، مشاغل خانگی، آزادي زندانیان نیازمند، ساخت مسکن روستایی در زمره بخش هایی محسوب می شوند که از سوی بانک صادرات به صورت قرض الحسنه مشمول دریافت تسهیلات اعطایی شده اند. منبع تامین این نوع تسهیلات  دارندگان حساب های قرض الحسنه می باشند که با  همت بلند خود در این امر خداپسندانه مشارکت دارند.

شايان ذكر است اين بانك به تازگي كتابخانه جديدي را كه در روستاي شهابيه خميني شهر احداث كرده است را به بهره برداري رسانده است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین