کد خبر: ۳۲۵۵۰۱
تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۰
رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: متاسفانه در فوتبال حاشیه پولساز است و بر این اساس رسانه ها به حواشی بیشتر می پردازند و اصل ماجرا را رها کرده اند.
آفتاب‌‌نیوز :
اسماعیل حسن زاده در نخستین همایش آسیب شناسی داوری فوتبال ایران که در دانشگاه تربیت معلم شهید رجایی برگزار شد، اظهار کرد: پیشکسوت در فوتبال کسی است که الگو باشد. پیشکسوتی که کسوت را رعایت نکند به آن نمی توان پیشکسوت گفت.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تاکید کرد: متاسفانه در فوتبال حاشیه پولساز است و بر این اساس رسانه ها به حواشی بیشتر می پردازند و اصل ماجرا را رها کرده اند.

به گزارش ایرنا، وی با بیان اینکه داوران نیز مانند سایر مردم می توانند طرفدار هر تیمی باشند، افزد: داور در وسط زمین و میدان، فقط باید طرفدار تیم داوری باشد. 

حسن زاده با تاکید بر اینکه قوانین انضباطی فیفا حامی داوران است، گفت: این در حالی است که در ایران بازیکنان حق دارند علیه داور مصاحبه کنند اما این حق به داور داده نمی شود. 

رییس کمیته انضباطی فوتبال گفت: در حوزه ابلاغ در کمیته انضباطی و بحث مدیریت زمان مشکلاتی وجود دارد که سعی می کنیم آن را برطرف کنیم. 

وی به صدور جریمه های نقدی برای خاطیان اشاره کرد و گفت: به طور قطع اگر جریمه نقدی بازدارنده باشد آن را به صورت پلکانی برای موارد بعدی افزایش می دهیم. 

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین