کد خبر: ۳۲۸۰۵۲
تاریخ انتشار : ۰۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۱
عضو هیات مدیره باشگاه پر‌سپولیس می‌گوید افرادی که سابق بر این عهده دار مسئولیت در باشگاه پر‌سپولیس بودند سبب به وجود آوردن بدهی های سرسام آور شده‌اند و قطعا ما نام این افراد همراه با تعهدات قانونی که به وجود آورده اند در اختیار رسانه‌ها قرار خواهیم داد.
آفتاب‌‌نیوز :
حمیدرضا گرشاسبی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد آخرین شرایط تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس، اظها‌ر کرد: خو‌شبختا‌نه در حال‌ حاضر تیم شرایط خوبی پیدا کرده و با آرامش هر‌ چه‌ بیشتر حمایت از کادرفنی در ادامه فصل روند رو به رشدی را داشته باشیم.

او به سوء مدیریت‌های پیشین باشگاه پر‌سپولیس اشاره کرد و گفت: متاسفانه در دوره های قبل برخی از مدیران شرایطی را برای پر‌سپولیس به وجود آوردند که در نهایت باعث انبوه بدهی‌ها شد. من نمی دانم آقایان وقتی که با تنگنای مالی روبرو هستند و بدهی‌های فراوانی دارند چرا به دنبال برگزاری دیدار دوستانه با ر‌ئال‌ ماد‌رید بودند؟ وقتی این کشتی صدها سوراخ دارد وقت آن نیست که شما بلند پروازی کنید و این چنین عوام فریبی‌ها در شان مردم ایران نیست.

عضو هیات مدیره باشگاه پر‌سپولیس با انتقاد از فشار برخی برای تغییر در کادرفنی، اظها‌ر کرد: ما زمانی که کادرفنی کنونی با تیم نتایج خوبی را کسب نمی‌کرد از آنها حمایت می کردیم و حالا که خو‌شبختا‌نه تیم در حال نتیجه‌گیری است چرا باید دست به تغییر کادرفنی بگیریم؟ ما با قوت از کادرفنی و سرمربی تیم حمایت می‌کنیم و مطمئن باشید در ادامه فصل شاهد نتیجه‌گیری بهتر از پر‌سپولیس خواهید بود.

گرشاسبی با اشاره به این که برخی از افرادی که در گذشته سمتی را در پر‌سپولیس داشتند در حال ایجاد برخی از حاشیه‌ها هستند گفت: من نمی دانم چرا باید افرادی که سابق بر این عهده دار مسئولیتی در پر‌سپولیس بودند حالا به این تیم فشار بیاورند و یا دست به تحریک هو‌اد‌ا‌ران بزنند؟ آقایان! شما که در حال‌ حاضر در پر‌سپولیس هیچ جایگاهی ندارید چرا این چنین اقداماتی را انجام می دهید.

او در ادامه تصریح کرد: ما در حال‌ گردآوری یک لیست از افرادی هستیم که کارها و تعهدات غیر قانونی را در پر‌سپولیس انجام داده‌اند و مطمئن باشید به احتمال زیاد و با هماهنگی با سایر مسئولان باشگاه آن را در اختیار رسانه‌ها قرار خواهیم داد. این افراد بدهی‌های سرسام آوری را برای پر‌سپولیس بر جای گذاشته‌اند و حالا مدعی حمایت از پر‌سپولیس شده‌اند.

عضو هیات مدیره باشگاه پر‌سپولیس با بیان این که افرادی که سابق بر این عهده دار سمت در باشگاه پر‌سپولیس شدند سبب به وجود آوردن انبوه بدهی‌ها شدند، خاطر‌ نشان کرد: این افراد بالای 130 تا 140 میلیارد تومان بدهی برای باشگاه بر جای گذاشته‌اند و حالا هم در حال ایراد گرفتند از کادر مدیریتی و کادرفنی کنونی باشگاه هستند. مطمئن باشید ما این افراد را که سبب به وجود آوردن چنین بدهی‌هایی شده‌اند را رسوا خواهیم کرد و اسامی آنها را در اختیار رسانه‌ها قرار می‌دهیم.

او در بخش دیگری از این گفت‌و‌گو در پاسخ به این سوال که چرا با گذشت مدت زمان طولانی از تشکیل هیات مدیره هنوز مدیریت باشگاه تعیین نشده است گفت: آقای طاهری در حال‌ حاضر به عنوان سرپرست به صورت تمام وقت در باشگاه حضور دارند و مسئولیت‌های باشگاه را به خوبی انجام میدهند در مورد تعیین نشدن مدیرعامل باشگاه باید بگویم که ما در شرایط گذار هستیم چندی پیش قرار بود که باشگاه خصوصی شود و همین مراحل خصوصی سازی سبب این شد که تاکنون مدیریت باشگاه مشخص نشود. به ما زمان بدهید تا شرایط به سامان کنیم و مدیریت باشگاه را تعیین نماییم.

عضو هیات مدیره باشگاه پر‌سپولیس در پاسخ به این پرسش که برخی می‌گویند در آوردن اسپانسر برخی واسطه گری‌ها نقش داشته‌اند، اظها‌ر کرد: چنین چیزی به هیچ عنوان صحت ندارد و مطمئن باشید با افراد یکه این چنین مطالب را مطرح می‌کنند از طریق قانون و البته شکایت برخورد خواهیم کرد. ما در این مساله به هیچ عنوان کوتاه نمی آییم و این به خاطر این است که تمامی مسائل باشگاه به صورت شفاف در اختیار عموم قرار دارد.

گرشاسبی در مورد تشکیل جلسات هیات مدیره و این که گاهی کاشانی یا زادمهر در این جلسات حضور ندارند گفت: باید در مورد کاشانی بگویم که در جلسه پیش ایشان خود ساعت جلسه را تعیین کرده بودند ، ولی به عنوان یک مشکل کاری نتوانستند در جلسه هیات مدیره حضور داشته باشند. در مورد آقای زادمهر هم برخی از مسائل شخصی سبب شده تا گاهی نتوانند در جلسات هیات مدیره حضور پیدا کنند. مطمئن باشید که به هیچ عنوان هیچ اختلاف نظری در بین اعضای هیات مدیره وجود ندارد.

او در مورد پرداخت مطالبات مرحوم "هادی نوروزی"، کاپیتان اسبق تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس نیز گفت: تلاش می‌کنیم مطالبات آن مرحوم را هر‌ چه‌ سریع‌تر پرداخت کنیم. ما از همان ساعت اولیه پیگیر احوال خانواده‌ آن مرحوم بودیم و مطمئن باشید که پیگیر مطالبات او خواهیم بود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین