کد خبر: ۳۴۲۱۸۳
تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۰
در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست دکتر روحانی؛
شورای عالی انقلاب فرهنگی در جلسه ای به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری گزارش های وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فناوری؛ بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی را درباره موضوع برگزاری اردوهای مختلط دانشجویی بررسی کرد.
آفتاب‌‌نیوز :
برابر گزارش های ارایه شده از سوی این دو وزارتخانه و دانشگاه آزاد اسلامی، مواردی که اردوهای برگزار شده، خارج از چارچوب های ارزشی، اخلاقی و ضوابط مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی و مقررات دانشگاهی بوده اند، بسیار کم بوده است. اما با این حال رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی و دیگر اعضا، تأکید داشتند که باید مراقبت بیشتری به عمل آید تا اتفاقات مشابه در محیط های دانشگاهی تکرار نشود.

شورای عالی انقلاب فرهنگی همچنین مقرر کرد مسوولان مجموعه های دانشگاهی کشور، بر اجرای مصوبات قبلی شورای عالی انقلاب فرهنگی در باره برگزاری اردوهای دانشجویی تأکید بیشتری داشته و چنانچه اشکال و ابهامی را در مسیر برگزاری صحیح اردوهای آموزشی و تفریحی دانشجویی می بینند، براساس آیین نامه های موجود و با همکاری شورای اسلامی کردن دانشگاه ها، پیشنهادهای لازم را برای بررسی و تصویب به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارایه دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی تأکید داشتند که لازم است برای برخورداری از محیطی با نشاط در دانشگاه ها برنامه ریزی دقیق تری برای فعالیت های فوق برنامه و اجرای اردوهای تفریحی و ورزشی انجام شود و اگر برگزاری چنین اردوهایی نیاز به حمایت دارد، نیز همه نهادهای مربوطه پشتیبانی های لازم را انجام دهند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین