کد خبر: ۳۵۶۳۰۰
تاریخ انتشار : ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۵
کشورهای امارات متحده عربی، هلند، هند و چین وارد کننده‌های بادام زمینی به ایران هستند.
آفتاب‌‌نیوز :
 کشورهای امارات متحده عربی، هلند، هند و چین وارد کننده‌های بادام زمینی به ایران هستند.
براساس اطلاعات منتشر شده از سوی سایت گمرک ایران، در یازده ماهه امسال، از کشور امارات متحده عربی، معادل 6 میلیون و 484 هزار و 350 دلار بادام زمینی پوست کنده به ایران وارد شده است.

از کشور امارات متحده عربی، بار دیگری از «بادام زمینی در درون غلاف با پوسته» معادل دو میلیون و 591 هزار و 710 دلار به ایران وارد شده است.

همچنین از کشور هلند معادل 53 هزار و 251 دلار بادام زمینی در درون غلاف یا پوسته به کشور وارد شده است. از کشور هند نیز معادل 309 هزار و 392 دلار، «بادام زمینی در درون غلاف یا پوسته»، به ایران وارد شده است.

از کشور هند در یازده ماهه نخست محموله‌ی دیگری از بادام زمینی در درون غلاف با پوسته به کشور وارد شده است. ارزش این بار معادل 309 هزار و 392 دلار بوده است.

چین نیز از دیگر کشورهای وارد کننده بادام زمینی به کشور است، از کشور چین معادل در یازده ماهه نخست سال جاری معادل سه میلیون و 60 هزار و 31 دلار «بادام زمینی در درون غلاف یا پوسته»، به ایران وارد شده است.
منبع: ایسنا 

همچنین از کشور چین بار دیگری معادل سه میلیون و 356 هزار و 481 دلار «بادام زمینی پوست کنده و حتی شکسته شده»، به ایران وارد شده است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x