کد خبر: ۳۶۰۰۴۱
تاریخ انتشار : ۲۳ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۳

امکان مجدد ثبت نام در آزمون ارشد پزشکی

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از تمدید مهلت ثبت نام برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد پزشکی برای سومین بار و تا ساعت 24 امروز،دوشنبه 23 فروردین‌ماه خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز : محمدحسین پورکاظمی در گفت‌و‌گو با ایسنا، با اشاره به آغاز فرآیند ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی از اول بهمن‌ماه سال 94،اظهار کرد:مهلت ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی از اول بهمن‌ماه سال 94 آغاز شد و با در نظر گرفتن مهلت تمدید شده در 14 بهمن‌ماه به پایان رسید.مجددا در تاریخ 11 تا 14 اسفند‌ماه امکان ثبت‌نام برای داوطلبان آزمون مذکور فراهم شد.

وی از ثبت‌نام 72 هزار 277 داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی خبر داد و افزود:امکان ثبت‌نام در آزمون مذکور برای بار سوم در روز جاری فراهم شده و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت www.sanjeshp.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.همچنین داوطلبانی که قبلا ثبت‌نام نموده‌اند نیز می‌توانند در این تاریخ نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام نمایند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی در پایان درمورد زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد پزشکی نیز گفت:این آزمون صبح و عصر پنجشنبه و جمعه 23 و 24 اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین