کد خبر: ۳۶۶۸۲۰
تاریخ انتشار : ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰
در حالی احتمال تغییرات کابینه دولت قوت می‌گیرد که نام مسعود سلطانی‌فر جزو گزینه‌های احتمالی در این جابجایی‌ها شنیده می‌شود، اما رییس سازمان میراث فرهنگی رفتن خود را شایعه‌ای بیش نمی‌داند.
آفتاب‌‌نیوز : رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری درباره شایعه‌ای مبنی بر جابجایی او در کنار تغییرات احتمالی کابینه دولت تدبیر و امید اظهار می‌کند: عده‌ای بیکار در سازمان میراث فرهنگی شایعه رفتن من را مطرح می‌کنند!

به گزارش ایسنا، در حالی احتمال تغییرات کابینه دولت قوت می‌گیرد که نام مسعود سلطانی‌فر جزو گزینه‌های احتمالی در این جابجایی‌ها شنیده می‌شود، اما رییس سازمان میراث فرهنگی رفتن خود را شایعه‌ای بیش نمی‌داند.

در طول چند روز گذشته در اخبار منتشر شده سخن از تغییر 5 عضو کابینه دولت یازدهم به میان آمده است، از جمله گفته می‌شود جدایی مسعود سلطانی‌فر، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، علی ربیعی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، محمود گودرزی، وزیر ورزش و امور جوانان، علی اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش و محمدرضا نعمت‌زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت قطعی شده است.

این در حالیست که در همین اخبار از رضا صالحی امیری، که هم اکنون ریاست کتابخانه ملی را برعهده دارد و پیش از این نیز از سوی حسن روحانی برای تصدی وزارت ورزش به مجلس معرفی شده است، به عنوان گزینه اصلی ریاست سازمان میراث فرهنگی و گردشگری یاد می‌شود.

البته یکی دیگر از کسانی که به عنوان جایگزین احتمالی سلطانی‌فر از او نام برده شده، «علی اصغر مونسان»، رییس منطقه آزاد کیش است. از سویی شنیده می‌شود سلطانی‌فر نیز پس از برکناری به وزارت کشور می‌رود و جای سید حسین هاشمی استاندار تهران را خواهد گرفت.

در حالی این اخبار در محافل سیاسی مطرح می‌شود که درون سازمان میراث فرهنگی نیز خبر رفتن مسعود سلطانی‌فر دست به دست می چرخد، اما رییس سازمان میراث فرهنگی در حاشیه مراسم تجلیل و اعطای گواهی کیفیت سومین دوره نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی در جمع خبرنگاران درباره جابجایی برخی از اعضای کابینه هیأت دولت و شایعه رفتن وی از سازمان میراث فرهنگی گفت: ما یک تعداد بیکار در سازمان داریم که فقط شایعه می‌سازند. این هم از جنس همان شایعات است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین