کد خبر: ۳۷۸۷۱۴
تاریخ انتشار : ۱۱ تير ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۷
نماینده مردم شهرستان‌های تهران، اسلامشهر، ری، و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی گفت: 40 درصد از اعضای فراکسیون‌های مجلس را اصلاح‌طلبان در اختیار گرفتند.
آفتاب‌‌نیوز :
محمدرضا عارف شامگاه پنج‌شنبه در ضیافت افطاری فعالان سیاسی شهرستان اسلامشهر، اظهار کرد: در انتخابات هیأت‌رئیسه فراکسیون‌های مجلس بیش از 40 درصد از اعضای آنها را نمایندگان اصلاح‌طلب به دست گرفتند و از 13 کمیسیون ریاست و یا نایب رئیسی تعداد 10 کمیسیون در اختیار این طیف از نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

عارف بیان کرد: در مجمع نمایندگان تهران که هفته گذشته تشکیل شد، خواسته‌ها و مطالبات قانونی مردم شهرستان‌های این حوزه انتخابیه شامل اسلامشهر، ری، شمیرانات و تهران و پردیس مورد توجه قرار گرفت و مقرر شد، نمایندگان در مورد مسائل و مشکلات مردم منطقه در حوزه‌های مختلف از جمله حمل و نقل، مسائل اجتماعی، فاضلاب شهری، محیط زیست و ... پیگیری‌های لازم را به عمل آورند.

نماینده مردم شهرستان‌های تهران، اسلامشهر، ری، و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: ما نمایندگان مجلس تمام مسائل و مشکلات مردم حوزه انتخابیه خود را در طرف مدت چهار سال نمی‌توانیم، پیگیری و برطرف کنیم، بلکه تلاش هستیم با شناسایی و اولویت‌بندی آنها برای رفع گرفتاری‌ها اقدامات لازم را انجام داده و از دستگاه‌های مربوط پیگیری کنیم.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی، با دعوت از حضور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی روز قدس، خاطرنشان کرد: روز قدس روز وحدت مسلمین و روز تجدید میثاق با مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین است، حضور اقشار مختلف مردم در این راهپیمایی پشتوانه محکمی برای مردم مظلوم فلسطین محسوب می‌شود.

به گزارش فارس، ضیافت افطاری فعالان سیاسی شهرستان اسلامشهر و شهرستان‌های هم‌جوار در محل تالار باغ زندگی و به همت شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان در شهرستان‌های مذکور، با حضور فرمانداران شهرستان‌های‌ اسلامشهر و شهریار، 10 نماینده مجلس و اقشار مختلف مردم و مسؤولان ارگان‌ها و نهادها برگزار شد.

امیرالله‌ حقیقی فرماندار شهرستان اسلامشهر طی سخنانی از مسؤولان و نمایندگان مجلس درخواست کرد تا برای رفع مشکلات این شهرستان از جمله، مترو و حمل و نقل شهری، بیمارستان و... اقدامات لازم را به عمل آورند.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین