کد خبر: ۳۸۶۸۰۰
تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۷
فرمانده يگان انتظامي متروي پايتخت،با اشاره به دستگيري 2 سارق جيب بر در يکي از ايستگاه هاي متروي تهران گفت: اين متهمان ضمن پرسه زني در ايستگاه ها و واگن هاي مترو، اقدام به سرقت و جيب بري مي کردند که با هوشياري پليس شناسايي و دستگير شدند.
آفتاب‌‌نیوز : سرهنگ راقي، فرمانده يگان انتظامي متروي پايتخت در تشريح جزییات این خبر گفت: در پي تعدد وقوع سرقت هاي خاص از جمله جيب بري بر روي سکو ها و داخل واگن هاي مترو، به خصوص در ساعات پاياني روز که ازدحام جمعيت بيشتر است، و همچنين در راستاي افزايش احساس امنيت و آرامش شهروندان، طرح تشديد برخورد با سارقين جيب بر، در دستور کار ماموران اين يگان قرار گرفت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وی افزود:در اين راستا، ضمن تقويت و آموزش نيروي انساني مجرب، نسبت به چهره زني، شناسايي و مراقبت افراد مجرم، ماموران يگان انتظامي مترو تحقيقات و تلاش هاي خود را براي شناسايي و دستگيري متهمان و سارقان آغاز کردند.

فرمانده يگان انتظامي متروي پايتخت تصریح کرد:اين اقدامات ادامه داشت تا اينکه روز گذشته ماموران اين يگان در ايستگاه متروي میرداماد متوجه حرکات مشکوک 2 مرد داخل جمعيت شدند و آنها را تحت نظر گرفتند تا اينکه يکي از جوان ها که پيراهني را روي دست خود انداخته بود، با پوشش قرار دادن آن در هنگام ورود مسافرين به واگن قطار اقدام به جيب بري از يک شهروند کرد.

وی ادامه داد:بلافاصله ماموران اقدام به دستگيري و بازداشت متهم و همدستش کرده که آنها را که سعي داشتند با اظهارات ضد و نقيض از دست ماموران خود را رها کنند اما با توجه به مستندات موجود و همچنين کشف اموال مسروقه شهروند مذکور موفق به اين کار نشده و در نهايت هر 2 نفر به ايستگاه پليس مترو منتقل شدند.

فرمانده يگان انتظامي متروي پايتخت اظهار داشت:هر 2 متهم در مقر پليس تحت بازجويي قرار گرفتند که طي آن به جرم خود مبني بر سرقت و جيب بري از شهروندان اعتراف کردند و در بازرسي از وسايل آنها تعدادی کیف، تلفن همراه و اموال مسروقه کشف و ضبط شد.

گفتني است، در ادامه هر 2 متهم براي سير مراحل تحقيقات پيرامون سرقت هاي احتمالي ديگر به پليس آگاهي تهران بزرگ منتقل شدند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین