کد خبر: ۴۰۱۶۹۰
تاریخ انتشار : ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۲
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور ضمن انتقاد از نقل قول‌های نادرستی که به نقل از وی در مورد روغن پالم می‌شود، گفت: تصور می کردم که در ایام محرم دروغ نگویند ولی ظاهرا برای اصلاح شدن زمان نیاز است.
آفتاب‌‌نیوز :
 سید حسن هاشمی اظهار کرد: روغن پالم انواع مختلفی دارد و بعضی از انواع آن، روغن  خوب  و در عین حال بسیار گران و بعضی نامرغوب و مضر است.

به گزارش ایسنا،وی در حاشیه بازدید از بیمارستان رازی ماهنشان ضمن دروغ خواندن آنچه که به نقل از وی در مورد روغن پالم منعکس شده است، گفت: این که مصرف روغن پالم را کاهش داده‌ایم و از لبنیات حذف کرده‌ایم جای تشکر دارد ولی هیچ انسان عاقلی این جمله که "به طور کلی روغن پالم مضر است " را نخواهد گفت.

وزیر بهداشت تصریح کرد: بیشترین روغنی که به کشور ما وارد می‌شد، روغن پالم و از نوع نامرغوب آن بوده است.

هاشمی تاکید کرد: بارها گفته شده زیاده‌روی در مصرف هر نوع روغن از جمله روغن پالم مضر است و آنچه که مورد تاکید وزارت بهداشت است حذف روغن پالم از لبنیات و کاهش واردات، بویژه نوع نامرغوب آن بود که تحقق پیدا کرد.

بر اساس گزارش وبدا، وزیر بهداشت ضمن انتقاد از نقل قول‌های نادرستی که به نقل از وی در مورد روغن پالم می‌شود ، گفت: تصور می کردم که در ایام محرم دروغ نگویند ولی ظاهرا برای اصلاح شدن زمان نیاز است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین