کد خبر: ۴۰۷۹۸
تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۸۴ - ۱۸:۱۲
آفتاب‌‌نیوز : در اين بيانيه آمده است: " سالگرد انقلاب اسلامي يادآور اتحاد و ايثار مردم قهرمان كشور در مبارزه با طاغوت و پيروي از مقتداي انقلاب حضرت امام خميني(ره) است كه با رهبري حكيمانه‌ خود توانست طومار نظام ستم‌شاهي را در هم پيچيد و بيرق بلند جمهوري اسلامي و حاكميت الله را به اهتزار درآورد. تقارن اين ايام خجسته با ايام سوگواري سرور آزادگان حضرت ابا عبدالله الحسين(ع) و خاطرات راهپيمايي عظيم مردمي در ايام محرم و الهام‌گيري انقلاب از شعا‌ر هاي حسيني را زنده كرده است. 

دشمنان انقلاب اسلامي امروز به سركردگي آمريكاي جهانخوار بر اين باورند كه فرهنگ تمدن اسلامي بزودي فرهنگ غالب جهان بشري خواهد شد و فرهنگ زور به تزوير كه او به نام دموكراسي و حقوق بشر بدنبال تحميل آن است، در ميان ملت‌ها جايگاهي ندارد. 

استكبار جهاني خشم و كينه‌ ديرينه خو درا كه از قدرت عاشورايي و عاشورايي‌هاست نمايانده و در خصوص دستيابي به دانش صلح آميز هسته‌يي و تكنولوژي روز كه مصارف پزشكي، صنعتي دارد به مخالفت برخاسته و اين خواست فناوري ملي ملت ايران را ناديده گرفته و جنجال مي‌كنند. اين حق مسلم ماست و كوتاه نخواهيم آمد. 

يكي ديگر از اين جنجال‌ها اقدام موهن و نابخشودني يكي از روزنامه‌هاي دانماركي در اهانت به ساحت مقدس رسول گرامي اكرم اسلام(ص) و چند نشريه ديگر اروپايي است كه مورد اجرا گذاشته شد ضمن محكوم كردن اقدام سخيف و ناشايست برخي از روزنامه‌هاي اروپايي و هوشياري جهان اسلام حزب موتلفه اسلامي از همه‌ آحاد ملت قهرمان ايران مي‌خواهد با حضور ميليوني خويش در راهپيمايي و گراميداشت 22 بهمن پاسخي عاشورايي به دشمنان اسلام و بدخواهان نظام بدهند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین