کد خبر: ۴۱۲۳۵۹
تاریخ انتشار : ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۰
هوش مصنوعی در این اتومبیل موتور احساسات نامیده می‌شود و فرصت‌های جدیدی را برای تعامل انسان با اتومبیل فراهم می‌آورد. ممکن این سامانه شما را به یاد فیلم‌های علمی- تخیلی مانند ترمیناتور بیندازد.
آفتاب‌‌نیوز : هوندا برای نمایشگاه الکترونیکی مصرف‌کنندگان از یک "اکوسیستم متحرک اشتراکی" استفاده کرده است.

به نقل از "اتوگاید"، خودروسازد ژاپنی در سال آینده مدل مفهومی "نویو"( NeuV) را در نمایشگاه الکترونیکی مصرف‌کنندگان به نمایش درمی‌آورد. این خودرو تقریبا یک جعبه است که مشخصات آیرودینامیکی در آن کمتر دیده می‌شود.

به گزارش عصر ایران، این کمپانی اعلام کرده که مدل مفهومی به صورت خودکار و با یک هوش مصنوعی ارائه می‌شود. هوش مصنوعی در این اتومبیل موتور احساسات نامیده می‌شود و فرصت‌های جدیدی را برای تعامل انسان با اتومبیل فراهم می‌آورد. ممکن این سامانه شما را به یاد فیلم‌های علمی- تخیلی مانند ترمیناتور بیندازد.

جعبه های آینده هوندا با موتور احساسات

موتور احساسات در این اتومبیل تنظیم‌کننده توسعه و روزآمد شدن فناوری‌هاست. هوندا قصد دارد با ارتقاء ویژگی‌های حدواسط و تعاملی در نمایشگاه الکترونیکی مصرف‌کنندگان نشان دهد که فناوری چگونه زندگی جاده‌ای و خیابانی مردم را متحول خواهد کرد. این تغییرات شامل کاهش بار ترافیکی و ایجاد حالات جدید در سامانه‌های ارتباطی آینده می‌شود. این ویژگی‌ها زندگی بهتری را برای مردم رقم می‌زند. این خودروسازی در ارتباط با برندهای تجاری و استارت‌آپ‌ها در بهتر شدن این پروژه همکاری می‌کند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین