کد خبر: ۴۱۴۹۲۸
تاریخ انتشار : ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۵
رئیس کارگروه ویژه پیگیری مسائل شرکت پدیده شاندیز از ارسال گزارش مربوط به آخرین اقدامات انجام شده در راستای حل مشکلات شرکت پدیده شاندیز ازسوی وزیر کشور برای روسای قوا، معاون اول رئیس‌جمهور، وزرا و روسای دستگاه‌های مربوط با این موضوع خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز : بابک دین‌پرست گفت: همانطور که قبلاً نیز وعده داده شده بود، گزارش نحوه اجرای مصوبات ۲۳ گانه مربوط به جلسه مورخ ۹۵/۹/۲، درموعد مقررخود، یعنی روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۹/۲۴، درقالب یک گزارش۳۳ صفحه‌ای تنظیم و پس از تایید رحمانی فضلی وزیر کشور، برای استحضار ریاست جمهوری، روسای قوای مقننه و قضائیه، معاون اول رئیس‌جمهور و وزرا و مسئولان دستگاه‌های اجرائی مرتبط با موضوع ارسال شد.

به گزارش ایسنا، وی درخصوص محتوای این گزارش گفت: پس از آنکه مصوبات ۲۳گانه کارگروه ویژه پیگیری مسائل شرکت پدیده شاندیز با تائید نهایی وزیر کشور به مسئولان دستگاه‌های اجرایی ذیربط ابلاغ شد، گزارش روند اقدامات و پیگیری‌های انجام یافته در طول یک ماهه گذشته و منتهی به تاریخ ارسال گزارش نیز، مرتباً به استحضار رحمانی فضلی رسید و با هدایت او و مذاکرات و پیگیری‌های بلاواسطه وزیر کشور از سایر وزرا و رؤسای سازمان‌های اجرایی مسئول، اجرای مصوبات ابلاغی، روندی منطقی و قابل قبول به خود گرفت.

رئیس کارگروه ویژه پیگیری مسائل شرکت پدیده شاندیز گفت: تقریباً اکثر مجوزهای قانونی مورد نیاز از سوی مسئولین دستگاه‌های اجرایی ذیربط صادر و اختیارات مورد نیاز برای حل و فصل مشکلات موجود نیز به مدیران استانی مرتبط تفویض شده است، اکنون زمان همدلی، تعامل سازنده، اهتمام بیش از پیش و نقش‌آفرینی موثرتر مسئولان ذیربط دستگاه‌های استانی برای تحقق و اجرایی کردن مصوبات ابلاغی، درکوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون فوت وقت و در نتیجه خوشنودی سهامداران فرا رسیده است.

وی گفت: البته این امر به معنای عدم نظارت و پیگیری این مهم توسط دستگاه‌های مرکزی از رده تابعه استانی خود نبوده و بالعکس، دراین بازه زمانی بسیارحساس، ضرورت تقویت امور نظارتی دراین خصوص، بیش ازهر زمان دیگری احساس می شود.

دین پرست گفت: با ابلاغ رسمی وزیرکشور، استاندار خراسان رضوی در تداوم و استمرار فعالیت‌های گذشته، مسئولیت ایجاد هماهنگی در سطح دستگاه‌های مسئول استان برای اجرایی کردن تمامی مصوبات و ارائه گزارش اقدامات انجام شده را برعهده دارد. دبیرخانه کارگروه ویژه پیگیری مسائل مربوط به شرکت پدیده شاندیز نیز به صورت منظم و بی‌وقفه، بر روند اجرای مصوبات ابلاغی از سوی وزیر کشور، درسطح دستگاه‌ها و نهادهای ملی و استانی، نظارت دقیق وکامل داشته و نتایج حاصل از اقدامات انجام شده و موانع و مشکلات احتمالی موجود را به منظور اخذ تدابیر لازم، بصورت نوبه‌ای و آنی به وزیر کشور ارائه خواهد کرد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x