کد خبر: ۴۱۵۳۷۰
تاریخ انتشار : ۰۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۷
گزارشها در خصوص این که اریک و دونالد جونیور، پسران دونالد ترامپ در پوشش خیریه اقدام به فروش دسترسی به رئیس جمهور منتخب آمریکا می‌کنند دردسر جدیدی را برای تیم انتقال قدرت او به وجود آورده است.
آفتاب‌‌نیوز : به گزارش ایسنا، روزنامه وال استریت ژورنال آمریکا گزارش داد، اریک و دونالد جونیور پسرهای دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا مراسم خیریه‌ای ترتیب داده‌اند که نگرانی‌های جدید در خصوص تعارض منافع به وجود آورده است.

بر اساس این گزارش، در دعوتنامه مربوط به این مراسم جذب کمک‌های خیریه برای تاریخ ۲۱ ژانویه اسامی دونالد جونیور و اریک ترامپ به عنوان روسای افتخاری مراسم قید و عنوان شده که این مراسم به میزبانی "بنیاد روز گشایش" برگزار می‌شود. پسران دونالد ترامپ مدیران این بنیاد هستند.

در این دعوتنامه قید شده که هر کس کمک یک میلیون دلار پرداخت کند حائز وضعیت "عقاب سرسفید" به عنوان وضعیت ممتاز شده و فرصت "پذیرایی خصوصی " و عکس انداختن با دونالد جونیور و اریک و یک "مهمان بسیار ویژه" را خواهد یافت و این تنها مختص ۱۶ مهمان خواهد بود.

یک شخص آگاه تایید کرده که منظور از این مهمان ویژه شخص دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا است.

همچنین این اهداکنندگان وعده "شکار و ماهیگیری چند روزه با دونالد جونیور و اریک و تیم آنها" را دریافت کرده‌اند و این تنها مختص چهار مهمان خواهد بود.

در این گزارش تصریح شده که ظاهرا پسران دونالد ترامپ دارند تحت پوشش مراسم خیریه به نوعی دسترسی به پدرشان را به قیمت یک میلیون دلار می‌فروشند.

با این حال تیم انتقال قدرت ترامپ این اتهامات را رد کرده است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین