کد خبر: ۴۱۸۰۵۲
تاریخ انتشار : ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۴
ذوب آهن در نیم‌فصل نخست بعد از اخراج گل‌محمدی نتایج درخشانی به دست آورد و با مجتبی حسینی یکی از شانس‌های قهرمانی در لیگ برتر ایران به شمار می‌آید.
آفتاب‌‌نیوز :  بازیکن لبنانی با تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان به توافق نهایی رسید و قرارداد یک سال و نیمه امضا کرد. ذوبی‌ها این بازیکن لبنانی را با 270 هزار دلار جذب کردند.

به گزارش سایت عربی کوره، ذوب آهن در نیم‌فصل نخست بعد از اخراج گل‌محمدی نتایج درخشانی به دست آورد و با مجتبی حسینی یکی از شانس‌های قهرمانی در لیگ برتر ایران به شمار می‌آید.

ذوبی‌ها برای تقویت خود در پایان نیم‌فصل نخست، با یک بازیکن لبنانی قرارداد امضا کردند. ربیع عطایا بازیکن الأنصار لبنان با ذوب آهن قرارداد یک سال و نیمه امضا کرد.

او درباره رقم این قرارداد در گفت‌وگو با سایت عربی کوره گفت: با قرارداد یک و نیم ساله به ذوب آهن پیوستم و باشگاه ایرانی 270 هزار دلار به من خواهد داد که البته 15 درصد آن مالیات است. باشگاه الأنصار 20 درصد این مبلغ را خواهد برد. قرار است که باشگاه ذوب آهن خانه و خودرو هم در اختیار من بگذارد.

این بازیکن لبنانی ادامه داد: بعد از دو ماه دیگر خانواده خود را هم به ایران می‌برم. ویزای من دو سه روز دیگر آماده می‌شود و به ایران سفر می‌کنم. از باشگاه الأنصار تشکر می‌کنم و به هواداران قول می‌دهم که در لبنان تنها برای الأنصار بازی کنم.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x