کد خبر: ۴۱۸۱۹۳
تاریخ انتشار : ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۳

آغاز «نوای خرم» از امروز

سومین جشنواره و جایزه نوای خرم از ۱۵ دی‌ماه با حضور گروه‌ها و هنرمندان شرکت‌کننده بخش‌های مختلف در تالار وحدت تهران آغاز می‌شود.
آفتاب‌‌نیوز : به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سومین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم)، گروه‌ها و هنرمندان شرکت‌کننده سه بخش «اجراهای گروهی»، «اجراهای دو و سه نفره» و «اجراهای تک‌نوازی و تک‌خوانی» سومین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) از ۱۵ دی‌ماه با داوری وارطان ساهاکیان، بابک شهرکی، بهداد بابایی، بردیا صدرنوری و نیلوفر ابراهیمی آثار خود را در تالار وحدت اجرا می‌کنند.

براساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده از ساعت ۱۸ تا ۲۱ روز چهارشنبه ۱۵ دی‌ماه بخشی از آثار راه‌یافته به مرحله رقابتی جشنواره برای مخاطبان و داوران اجرا خواهد شد که در بخش تک‌نوازی امیررضا حاجی‌زاده از مشهد با تک نوازی ویولن، مائده سلیمانی از همدان با تک نوازی ویولن، آیدا پورعطایی از شاهین شهر با تک نوازی پیانو، آرگ مارکاریان از تهران با تک نوازی پیانو، سارا وحدانی‌فر از تهران با تک نوازی پیانو، محمد سینا سهیلی فر از یزد با تک نوازی سنتور، آرمان مهدیه از اصفهان با تک نوازی سنتور و غزل بهشت نژاد از اصفهان با تک نوازی قانون آثار خود را ارائه می‌دهند.

در بخش «اجراهای دو و سه نفره» هم ارسلان عبداللهی از خرم‌آباد با هم نوازی ویولن و دکلمه، صدف افشاری مفرد، سبا امیری و کیمیا دری دستجردی از تهران با هم نوازی قانون و تمبک، کیمیا نیک صالحی و صبا کمالی از تهران با هم‌نوازی ویولن و پیانو و مهشید احمدی و مهدیه احمدی از تهران با هم نوازی عود و قانون میزبان دوستداران موسیقی هستند.

در بخش «اجراهای گروهی» نیز گروه آموزشگاه موسیقی «سارنگ» به سرپرستی میثم سالکی و مجید بهشتی از کرج، گروه «مدرسه هنرهای زیبا و موسیقی» به سرپرستی مهرداد بابک پور از اصفهان، گروه آموزشگاه «ملودی کهن» از تهران، گروه آموزشگاه «هنر آفرین» به سرپرستی علی اکبر کردبچه از تهران، گروه «مهر و ماه» از آموزشگاه موسیقی «آوای فارابی» به سرپرستی علی ابراهیمی از تهران، گروه آموزشگاه «میلاد» از تهران و گروه «ترنم مهر» به سرپرستی زهرا کریمی از شهریار آثار خود را اجرا می‌کنند.

سومین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) ۱۵ تا ۱۷ دی‌ماه با حضور گروه‌ها و هنرمندان گروه سنی کودک و نوجوان در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین