کد خبر: ۴۲۵۳۷۴
تاریخ انتشار : ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۵
در پی برگزاری موفقیت‌آمیز اولین رویداد استارتاپی:

اعطا لوح سپاس دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران به مدیرعامل بانک صادرات

​همزمان با دهه مبارک فجر، در مراسم اختتامیه اولین رویداد استارتاپی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران با عنوان «شروع کن»، با اعطاء لوح تقدیر و سپاس به مدیر عامل بانک صادرات ایران از رویکردهای این بانک در زمینه کارآفرینی تقدیر شد.
آفتاب‌‌نیوز : به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، اولین رویداد استارتاپی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی در کشور و حمایت از جوانان آینده‌ساز ایران اسلامی و با شعار «کافی است شروع کنید ما ایده‌ها را تنها نمی‌گذاریم» با حمایت بانک صادرات ایران در ایام دهه مبارک فجر از ١٢ تا ١٥ بهمن‌ماه جاری با حضور جمعی از اساتید، صاحبنظران و کارآفرینان در تهران برگزار شد.

بر اساس این گزارش رویداد کارآفرینی یک فرايند آموزشی و تجربی است که شرکت‌کنندگان باانگیزه‌ای شامل صاحبان ایده‌های کسب و کاری جدید، برنامه‌نویسان، مدیران تجاری، عاشقان کسب و کارهای نوپا، بازاریابان حرفه‌ای و طراحان گرافیک گردهم می‌‌آیند تا در طی ٥٤ ساعت با تشکیل تیم به بررسی ایده‌ها و طراحی مدل‌ کسب و کار خود بپردازند.

شایان توجه است، هدف از برگزاری چنین برنامه‌هایی گسترش و تشویق روحیه کارآفرینی و تقویت فضاي كسب و كار از طریق آموزش علمی و عملی است تا جوانان کشور با شور و اشتیاق و اعتماد به نفس بیشتر، وارد فعالیت‌های کارآفرینی شوند و مطابق با اصول علمی کسب و کار خود را فعال كنند.

گفتنی است بانک صادرات ایران افزایش اشتغال و تولید ملی را به عنوان رویکرد  اصلی در دستور کار قرارداده و در این زمینه با پرداخت بیش از ٣٩ هزار میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط نقش بسزایی در ایجاد اشتغال و تولید ایفا کرده است.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین