کد خبر: ۴۲۵۴۲۵
تاریخ انتشار : ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۵

پیام مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی ایران

آفتاب‌‌نیوز : دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی طی پیامی ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت و همگان را به شرکت فعال در راهپیمایی روز 22 بهمن دعوت کرد.

در پی، متن این پیام را مشاهده می فرمایید.

«بسم رب الشهدا و الصدیقین»

 

آن همه ناز و تنعم که خزان می فرمود، عاقبت در قدم باد بهار آخر شد...

سالروز فجر انقلاب ، طلیعه ی پیروزی حق بر باطل و یادمان حماسه سازان بزرگ و مدافعان آزادی و عدالت ، بار دیگر فرا رسیده است.

 این ایام ، هنگامه ی تجدید میثاق با آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خمینی (ره) و شهدای گلگون کفن جمهوری اسلامی است ؛ یادآور روزهایی که ملت شریف ایران، یکپارچه و هم صدا، با تکیه بر کمترین امکانات ، تنها با سلاح امید و ایمان و پیروی از رهنمودهای ولی امر خود موفق شدند مستکبران ابرقدرت را به عقب برانند و بزرگترین و ماندگار ترین رویداد افتخار آفرین و رهایی بخش در تاریخ معاصر جهان اسلام را رقم زنند.

در این ایام ، که از یک سو شمیم روح نواز بهاری مکرر، فضای کشور را عطر آگین کرده است و از سوی دیگر ، تحت زعامت و هدایت مقام معظم رهبری و بر پایه ی سیاست های دولت تدبیر و امید،  نهال مجاهدت، تلاش و مقاومت ملی در عرصه ی اقتصادی به ثمر رسیده است ، سزاوار است تا به شکرانه، ندای« الله و اکبر» برآوریم ؛ این سربلندی را شادمانه پاس بداریم و برای ادامه مسیر پیروزی و تداوم پایداری بر بستر آرمان های والای انقلاب اسلامی هم پیمان شویم.

اینجانب رجاء واثق دارم که با توکل به خداوند متعال ، تلاش مجدانه و کوشش صادقانه همکارانم در مجموعه بانک کشاورزی، می توانیم در عرصه اقتصاد کشاورزی موفقیت های چشمگیری را برای ایران عزیز کسب کنیم و بیش از پیش در راه اعتلا و شکوفایی کشور گام برداریم.

فرصت را مغتنم می شمارم و ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را به خانواده بزرگ بانک کشاورزی و تمام مسلمانان جهان تبریک می گویم و شما عزیزان را به شرکت فعال در راهپیمایی روز بیست و دوم بهمن دعوت می کنم.

 

                                                                مرتضی شهیدزاده

                                                               بهمن یکهزار و سیصد و نود و پنج
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین