کد خبر: ۴۲۵۷۲۱
تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۱

قشنگ‌ترین شوخی‌ با محسن‌رضایی در فضای‌مجازی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تغییر محل مجمع تشخیص مصلحت نظام را تکذیب می‌کنم و به نیاوران نمی‌رویم.
آفتاب‌‌نیوز :
محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در برنامه شرایط خاص در شبکه سه سیما گفت: آرزوی من پایان یافتن دعواهای روشن فکران و انقلابیون است، مردم باید مسئولانی را انتخاب کنند که سیاست‌های اقتصادی را به خوبی اجرا کنند.

وی با بیان اینکه جوانگرا ترین مسئول نظام هستم، گفت: همین جا باید بگویم اگر مسئول بودم از اشتباه جوانان نمی‌ترسیدم.

رضایی درباره استفاده از شبکه‌های مجازی هم تاکید کرد: استفاده از شبکه‌های مجازی نیاز امروز است و ما نمی‌توانیم در این حوزه ساکت بنشینیم اتفاقا به جوانان استفاده از فضای مجازی را توصیه می‌کنم اما متاسفانه مسئولان برای ساده کردن کار خود فضای مجازی را فیلتر می‌کنند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی در مقایسه موقعیت ایران و دشمنان کشورمان گفت: ما از نظر امنیتی و نظامی بر آمریکا ترکیه و عربستان برتری داریم اما از نظر اقتصادی عقب هستیم و باید واقعیت‌ها را گفت اما اگر سیاست‌های ابلاغی و اصل ۴۴ اجرا می‌شد در اقتصاد کشور یک انقلاب به وقوع می‌پیوست، در این زمینه صداوسیما باید در رابطه با عدم اجرای سیاست‌های کلی از مسئولان مطالبه گری کند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین با رد شایعاتی درباره جابه جایی مکان مجمع گفت: تغییر محل مجمع تشخیص مصلحت نظام را تکذیب می‌کنم و قرار نیست ما به نیاوران برویم.

وی در بخش دیگری از سخنانش درباره شوخی با وی در فضای مجازی گفت:بعضی از شوخی‌ها با من در فضای مجازی مفید است چون نقد گونه است؛ قشنگ‌ترین شوخی با من در فضای مجازی بارها نامزد شدن من در انتخابات است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین